Взуття для вагітних: вибираємо правильно

Взуття для вагітних вибираємо правильноВагітність – це важливий період, коли жінка починає як ніколи дбати про своє здоров’я і благополуччя ще ненародженої дитини. Їй доводиться змінити звичний життєвий уклад – харчування, одяг, спосіб життя. На думку більшості сучасних медиків, майбутня матуся повинна більше гуляти, займатися фізкультурою. Але для цього необхідно так підібрати взуття, щоб вона враховувала особливості фігури вагітної жінки, що стрімко змінюється день за днем.

Кожна вагітна розуміє, що їй доведеться на певний час забути про каблуки, що згубним чином позначаються не тільки на її здоров’ї, але і на стані малюка. Але це зовсім не означає, що їй доведеться носити непривабливе взуття. Сьогодні не складе труднощів вибрати дуже зручне, комфортне взуття, але в той же час красиве і стильне. Отже, яким повинно бути взуття для вагітних?

Вибір взуття для вагітних

– Взуття слід вибирати на суцільній підошві або вельми стійкому каблуці, що не перевищує 3-4 сантиметрів. При цьому підошва повинна бути м’якою і неслизькою, що захистить жінку від всіляких травм.

– Купуйте взуття тільки у відповідності зі своїми розмірами. Найкраще робити це в вечірній час, коли ноги вже набрякли. Обов’язково пройдіться у взутті, відчуйте його. Воно не повинно здавлювати ногу, а створювати комфорт, розслаблення. Якщо присутня металева фурнітура, вона не повинна встромлятись в шкіру.

– Не рекомендується носити і взуття з вузьким носом. Воно буде здавлювати пальці ніг, а це стане перешкоджати нормальному кровообігу. Віддайте перевагу взуттю з круглим або квадратним носом.

– Взуття має бути стійким, що міцно фіксує ногу, особливо це стосується чобіт. Вони повинні сидіти на нозі щільно, але не здавлювати її.

– Краще всього вибирати натуральні вироби, екологічні які дозволяють ногам дихати. Найкраще підійде замшеве, текстильне взуття або з натуральної високоякісної шкіри. Ці матеріали м’які і приємні на дотик, тому не будуть створювати дискомфорт.

– Зупиніть свій вибір на простих моделях взуття. При цьому враховуйте всі зміни у фігурі, характерні для вагітних. Гумки, липучки та шнурки вам не підійдуть, навіть якщо взуття вам сподобалося.

– Правильно вибирайте устілку до взуття. Вона повинна бути профілірована, приймаюча положення стопи. Це знизить навантаження на хребет і ноги.

Ідеальним рішенням стане ортопедичне взуття для вагітних. Воно відповідає всім вимогам і при цьому абсолютно не відрізняється за своїми естетичними характеристиками від звичайної. Пропонований асортимент такого взуття дуже багатий, тому ви зможете завжди виглядати модно і привабливо.

Ведіть активний спосіб життя, гуляйте, відвідуйте цікаві місця, займайтеся спортом – це піде вам на користь! Адже прогулянки в зручному взутті будуть доставляти вам масу задоволення, а, значить, ваш малюк буде повноцінно розвиватися.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...