Вся правда про те, що чоловіків дратує в жінках

Вся правда про те, що чоловіків дратує в жінкахБажання подобатися чоловікам закладено в кожній жінці самою природою. Любов і захоплення в чоловічих очах – найкраща похвала для представниць прекрасної статі. Але, незважаючи на це, пані іноді роблять вчинки, які відштовхують кавалерів.

Закомплексованість

У гонитві за чоловічими серцями жінки часом переходять всякі межі. Намагаючись сподобатися, вони готові мучити себе жорстокими дієтами, перетворюючись з сексуальних красунь у виснажених істот з чорними тінями під очима.

Масла у вогонь підливають виробники реклами, що культивують образ худосочної «краси». У підсумку, навіть ті, кому зовсім не варто турбуватися про фігуру, шукають і знаходять перші ознаки целюліту, прирікаючи себе на тяжку боротьбу з природою, і викладаючи з кишені чималі грошики за сумнівну перспективу стати самою досконалістю.

Впевнена в собі жінка з пишними формами привертає набагато більше чоловіків, ніж худа красуня, яка ось-ось знепритомніє від недоїдання. Пам’ятайте, що чоловіки дратуються на жінок, які комплексують з приводу своєї зовнішності. Будьте собою, насолоджуйтеся життям. Дозвольте любити вас такими, які ви є!

Балакучість

Жінки люблять поговорити, обговорювати події в найдрібніших деталях, раз за разом смакуючи подробиці, прикрашаючи історію своїми домислами і судженнями. Біда в тому, що чоловіки втомлюються від такого потоку інформації. Мозок чоловіків і жінок влаштований по-різному. Він давно виділив головне, а ви продовжуєте уточнювати і пояснювати те, що для нього очевидно.

Прийшовши додому після робочого дня, ваш чоловік напевно захоче півгодини побути в тиші. Вмійте вчасно зупинитися, розповідаючи йому про останні тенденції моди, і тоді вам завжди буде цікаво разом.

Недомовленість

Жінкам властиво тримати свої справжні бажання в секреті. Вони готові місяць за місяцем натякати, по-особливому дивитися на чоловіка, розповідати історії, які покликані підштовхнути його до думки, що «пора купити нову сковороду (пилосос, діамантове кольє, сукню ручної роботи тощо)».

На жаль, без конкретної ділової пропозиції чоловік ваших натяків не зрозуміє. Якщо ви хочете провести літню відпустку на Гоа, почніть вашу розмову саме з цього. На жаль, в житті все відбувається навпаки. Жінки подібні розмови починають здалеку: «Ленка з чоловіком щойно повернулися з Тайланду, тепер вони збираються в Європу». Чоловік з цікавістю вислухає розповідь про подорож подруги, не підозрюючи, що він містить прихований сенс.

Яке ж буде його здивування потім, коли його назвуть скупим, бездушним і неуважним! Він всього лише підтримував бесіду, а ви розраховували на прояв його телепатичних здібностей. Хочете щось сказати – скажіть прямо.

Ревнощі

Найчастіше жінки, які дратують чоловіків, на перевірку виявляються страшними Ревнивицями. Приводом може стати листування в соціальних мережах, «лайк» до фотографії незнайомки, занадто тривалий погляд, неуважність при вигляді карколомної блондинки і т.д.

Нешкідливий флірт ще не привід параноїдально відстежувати дзвінки і зустрічі свого благовірного. Подібна поведінка дуже нервує чоловіків, і здатне викликати відторгнення. Дорожіть почуттями, які у вас є.

Меркантильність

Чоловіки дуже добре відчувають фальшиву поведінку. Іноді їм теж хочеться розслабитися, відчуваючи підтримку люблячої жінки. Коли ж романтичний вечір раптово переривається запитанням: «Милий, а коли ти мені купиш нові сережки?», Всякі почуття пропадають.

Чоловікам не подобається відчувати себе «ходячим гаманцем» жінки. Він із задоволенням подарує вам нову прикрасу, але йому потрібно розуміти, що його люблять за людські якості, а не за кількість нулів на банківському рахунку.

Питання

Чоловіки бояться як вогню жіночих питань, які можуть містити підступ. Жінки дуже люблять вивуджувати якусь приховану інформацію, атакуючи питаннями в стилі: «Милий, про що ти думаєш?», Хоча в цей самий момент чоловік не думав ні про що, він просто влаштував собі хвилинну «перезавантаження».

Це ж відноситься і до провокаційних питань: «Я товста?», «Чий борщ краще: мій або твоєї мами?» І т.п. «Неправильні» відповіді на подібні питання призводять до драматичної розв’язки, чоловіки, чуючи їх, заздалегідь готуються до скандалу.

Звичайно, всі люди різні, і те, що не до душі одному, іншого може радувати. Уважна жінка знає «слабкі місця» свого обранця. У нашій статті ми розповіли про те, що чоловіків дратує в жінках найчастіше. Бажаємо вам відчувати і розуміти настрій один одного, і нехай життєві дрібниці ніколи не впливають на ваші стосунки!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...