ВСТИГНУТИ ВСЕ: ТОП-10 СПРАВ, ЯКІ ТРЕБА ЗРОБИТИ ДО ПОЛОГІВ

До зустрічі з малюком залишилося зовсім небагато. Що потрібно встигнути зробити до пологів? Як підготуватися? Що купити? Про що не забути?

Дитина в животі вже розміром з капусту і ви знаєте, що це значить – пора приступити до контрольного списку справ третього триместру! Не варто відкладати все на останній місяць, адже народити можна і раніше.

  1. Закрийте всі побутові питання

Після народження дитини на прибирання часу точно не буде. Тому постарайтеся привести житло в належний вигляд якомога раніше. Вирішіть всі побутові проблеми, усуньте поломки.

  1. Заморозьте майбутні обіди

Наповніть холодильну камеру напівфабрикатами. Голубці, сирники, тефтелі, котлети – все це вам значно полегшить життя, коли з’явиться малюк і вам буде не до готування. Поповніть запаси консервів та круп, купіть сухофрукти – вони не псуються.

  1. Подбайте про себе

Стрижка, фарбування, депіляція… Це не означає, що після народження дитини ви не зможете цього зробити. Просто у вас може не залишатися часу на походи в салон. І, чесно кажучи, в перший час не до краси.

  1. Завантажте необхідні додатки

Зараз багато програм, які можна встановити на смартфон і полегшити собі життя перед пологами і після них. Наприклад, таймер перейм або додаток для контролю часу годування, сну і випорожнень дитини.

  1. Облаштуйте місце годування

Нехай все буде під рукою: пелюшки (прибирати відрижки), мазь для сосків, серветки, пляшка з водою, подушка для годування. Якщо плануєте користуватися молоковідсмоктувачем, то перед виїздом в пологовий будинок, простерелізуйте всі деталі. Нехай по приїзду все буде готово.

  1. Купіть і налаштуйте відео / радіоняню

Якщо плануєте покупку цієї незамінної помічниці, то робіть це перед пологами. Щоб перевірити налаштування, підібрати мелодію і гучність.

  1. Вирішіть питання з домашніми вихованцями

Якщо у вас є собака, подумайте, хто зможе вигулювати її в перший час. Можливо, є сенс віддати тварину на певний час рідним або друзям. Якщо ж вони будуть приходити до вас додому, щоб вигуляти собаку, переконайтеся, що у вас є запасний ключ.

  1. Зберіть 50% вашої сумки

У кожного пологового будинку є свій список речей, які потрібно брати породіллі.

Зараз саме час скласти хоча б половину сумки. Додайте у свій особистий список довгий зарядний пристрій. Часто розетки в палатах далеко від ліжка, і перший час ходити до них не буде сил.

  1. Все для малюка

Перевірте і докупіть для малюка все, чого не вистачає. Ванночка, ліжечко, коляска, автокрісло. Нагадаємо, що перевезення новонародженого без автолюльки заборонено. Якщо у вас немає автомобіля, складіть список таксі, в яких є автоколяска.

  1. Зробіть фотосесію

Третій триместр – ідеальний час для вагітної фотосесії, адже животик збільшився в розмірах і гріх не зафіксувати таке на пам’ять. Плануйте зйомку не пізніше 8-го місяця вагітності. Пізніше – не варто. Це важко, можуть бути набряки і на фото ви можете собі не сподобатися.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...