Всеволод

Перекладається із слов'янського як – "володар всього".

"Зимові" Всеволоди конфліктні. Вони талановиті, люблять підпорядковувати собі людей. Безперечно, це їм допомагає в роботі. Нікому не вірять, для виду погоджуючись із співрозмовником, роблять все по-своєму. Хороші оратори, але в учителя не годяться, так як не люблять повторювати сказане. Кар'єру роблять важко. Не люблять вдаватися ні до чиєї допомоги. Допитливі, область їх інтересів вельми обширна.

"Літні" – спокійні і терплячі, але дуже сварливі і брезгліви. Зайве чутливі і не завжди розуміють жарти. Сімейне життя складається важко – їх дружини не уживаються зі свекрухою. Однак завдяки терпінню і любові до дітей сім'я таки не рушиться. Дуже розважливі і люблять, щоб з ними радилися у всьому.

Всеволод – споконвічно російське ім'я. Народилося ще у часи Давньої Русі, в часи прийняття християнства і означає "всім володіє, або всевладний". Це знакове ім'я зобов'язує чоловіка, який його носить, бути сильним, мудрим, справедливим, оскільки доля наділила його великою мудрістю і владою. Ім'я Всеволод занесено в святці у зв'язку з ім'ям великого псковського князя XII століття, оголошеного святим за добрі діяння, за праведне життя, за прийняття християнської віри і вірне слідування її законам. Всеволод по своїй натурі дуже товариська людина, яка не може перебувати на самоті і не контактувати з навколишнім світом.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...