Вправи, які полегшать тобі пологи

Присідання навпочіпки покращує кровообіг в області тазу, зміцнює м'язи стегон, підвищує гнучкість суглобів

Вагітність є значним періодом у житті кожної жінки. Під час 9 місяців виношування дитини відбуваються величезні зміни в тілі і психіці майбутньої мами. У цей період жінки також дуже вразливі до різних негативних факторів зовнішнього і внутрішнього середовища. Як би вагітна жінка не була заповнена надією та очікуванням, вона часто відчуває фази сумніву, страху та занепокоєння про майбутнє своєї дитини. Проте багато в чому майбутні мами можуть допомогти собі самі, використовуючи вправи для вагітних.

Вигода фізичних навантажень
Процес виношування дитини – це час, коли жінки повинні отримати всю любов, підтримку і допомогу від свого партнера і сім’ї, щоб мати здорову вагітність. При цьому рідні і друзі можуть допомогти вагітній жінці правильно розподіляти фізичні навантаження, у тому числі частину обов’язків по господарству взяти на себе. За даними Американського коледжу акушерів і гінекологів, дуже важливо для вагітних жінок, які вільні від будь-яких форм акушерських ускладнень, займатися, принаймні, 30 хвилин аеробними вправами з помірною інтенсивністю 5-6 днів на тиждень. Правильні вправи для вагітних добре позначаються на здоров’ї матері і дитини.

Ризики сидячого способу життя при вагітності
Недолік руху у майбутніх мам може призвести до скорочення роботи м’язової та серцево-судинної системи, надмірного збільшення ваги, підвищену вірогідність розвитку гестаційного діабету і гіпертонії, болю в спині і в області статевих органів. Крім того, бідні тілесні навантаження безпосередньо пов’язані з виникненням варикозного розширення вен і тромбозу глибоких вен нижніх кінцівок. Вправи для вагітних можуть значною мірою запобігти всим даним патологіям.

Заняття для вагітних
Вправи для вагітних допоможуть поліпшити кровообіг в області тазу, зміцнити м’язи стегон, а також підвищити гнучкість суглобів. Фахівці рекомендують майбутнім мамам присідання. Присідання навпочіпки є гарним способом для зміцнення м’язів тазу, стегон і спини. Це також підвищує гнучкість і знижує сумно відомі болі в попереку, типові для процесу виношування серед багатьох жінок. Присідати потрібно наскільки це можливо низько, але не змушувати себе робити це занадто багато. При цьому слід тримати руки перед собою, а коліна розставити дещо один від одного.

Вправи Кегеля
Вправи Кегеля зміцнюють м’язи тазового дна, що також допомагає краще контролювати сечовипускання, яке при вагітності, як правило, буває прискореним. Крім цього, ці вправи для вагітних допоможуть під час пологів, зокрема менше відчувати біль і поліпшити здатність жінки до контролю за переймами. Важливо навчитися правильній техніці виконання вправ Кегеля, які можна виконувати в будь-який час, місці і положенні. Проте слід дотримуватися обережності, щоб не перенапружувати м’язи черевного пресу, тим самим провокуючи активність матки.

Що не можна робити майбутній мамі
Деякі з видів фізичної діяльності не рекомендуються під час вагітності. До них належать такі форми тілесної активності: екстремальні види спорту, бокс, важка атлетика, дельтапланеризм, катання на конях, підводне плавання, боротьба, біатлон і стрільба. Що стосується раціону харчування, то цьому також слід приділити особливу увагу. Наприклад, вагітній жінці категорично протипоказані занадто гострі, солодкі і солоні страви, які можуть призвести до розвитку різних патологій у плоду, а також збільшити масу тіла жінки.

Далеко не загадка, что правильно подобранная школа детского тенниса в Москве способна усовершенствовать в ребенке его важнейшие качества, сделать из него настоящего фаворита.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...