Вправи для схуднення та скидання ваги в області сідниць

Вправи для схуднення та скидання ваги в області сідницьДля підтримки правильної форми сідниць корисна їзда на велосипеді, плавання і підйом по сходах. Тому якщо ви користуєтеся ліфтом на роботі чи вдома, ви нехтуєте важливим і простим способом схуднення ваших сідниць. Ще одним простим способом є непомітне стискання та розтискання сідниць під час сидіння, робити як мінімум 100 разів за день.

Але розглянемо більш детальніше спеціалізовані вправи для схуднення та скидання ваги в області сідниць, які може робити кожна жінка в домашніх умовах.

1. Стоїмо прямо, коліна злегка розсунуті, носки повернуті усередину, руками тримайтеся за спинку стільця, який ставимо перед собою. Зробіть вдих, одночасно напружте сідничні м’язи, втягніть живіт, і повільно витягніть назад ліву ногу. Виверніть носок лівої ноги назовні і, продовжуючи напружувати сідничні м’язи, залишіться в цьому положенні, протягом 10 секунд. Видихніть, розслабтеся й повільно поверніться у вихідне положення, потім повторіть вправу, піднімаючи праву ногу. Таку вправу потрібно повторити 15 разів для кожної ноги.

2. Станьте прямо, ноги разом, руки вздовж стегон. Зробіть глибокий вдих та повільно видихайте. Починайте біг на місці але з закиданням п’ят, так щоб вони били вас по сідницях. Цю вправу слід робити протягом 60 секунд. Чудова вправа для схуднення сідниць, яка механічно розбиває жирову тканину в них.

3. Ляжте на підлогу, підкладіть під живіт невеличку подушку, витягніть руки вперед та зіжміть кулаки, голову підніміть так щоб підборіддя не торкалося підлоги. Напружте всі м’язи тіла та відведіть повільно руки не торкаючись підлоги до сідниць. Вправа допоможе привести сідниці в порядок, а заодно і м’язи шиї та плечей. Повторювати вправу потрібно 20 разів.

4. Сядьте на підлогу, злегка розводимо ноги, кладемо руки в замок на потилиці, спину тримаємо рівно. Тепер починаємо рухатися за рахунок сідниць Просувайте вперед праву, потім ліву ногу, але за рахунок сідничних м’язів не піднімаючи ноги з підлоги і не згинаючи їх в колінах. Вперед рухайтесь 30 секунд, потім починайте аналогічні рухи тільки в зворотному напрямку.

5. Ляжте на живіт, ноги разом, долоні стисніть в кулак і підкладіть їх під підборіддя. Не згинаючи, повільно підніміть ліву ногу якнайвище і залишайтеся в такому положенні, рахуючи про себе до 5. Потім повільно опустите ногу. Те саме з правою ногою. Повторіть вправу 20 разів, чергуючи ногу.

Завдяки цим простим вправам для схуднення в області сідниць ви зможете зменшити обсяги в цій області тіла. Процес схуднення буде повільний, але результат буде стійкішим. Повторюйте комплекс прав 3-4 рази на тиждень в середньому темпі щоб організм спалював жир а не глюкозу з крові.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...