Вправи для підтягування сідниць

pidtyanuty-sidnyciВже давно не є секретом, що одна з типових рис більшості чоловіків – милуватися жіночим тілом, і перше, що кидається в очі чоловіка у жінки – це її сідниці. Зрозуміло, кожна жінка прагне досконалості, бажає бути красивою з усіх боків, доглядаючи, як за своїм обличчям, так і за своїм тілом, займаючись спортом. Існують спеціальні комплекси вправ для сідниць, що допомагають жінкам придбати дуже привабливі форми. Але, щоб досягти успіху в цьому не легкій справі і досягти досконалості сідничних м’язів, необхідно постійно виконувати всі необхідні вправи. Найбільш поширені вправи для сідниць це різні махи ногами і присідання, які потрібно виконувати щодня, так само як чищення зубів і умивання. Махи виконуються, як в положенні стоячи, так і рачки, руки і одне коліно повинні бути стійко зафіксовані, а другою ногою виконуються різного роду махи.

Чи не малого досконалості форми сідничних м’язів допомагає досягти біг. До того ж, під час бігу покращується робота серця, кровообіг, підвищується витривалість організму. У результаті м’язи стають сильнішими, зменшується кількість зайвого жиру, що заважає красі проявитися назовні, внаслідок чого і поліпшується фігура. Не менш корисно виконувати вправи лежачи на спині і впершись ступнями в підлогу, піднімаючи стегна до стелі і повертаючи їх у вихідне положення.

Крім фізичних вправ для якнайшвидшого успіху краси тіла необхідно переглянути свій раціон. Варто обмежувати себе в поглинанні гострої, жирної і солодкої їжі. Замість цукерок краще поласувати фруктами.

Фахівцями рекомендується ходити пішки, особливо по сходах. Під час ходьби по сходинках, вага переноситься на п’яту, яка в свою чергу вдавлюється в підлогу, при цьому стискається сідничний м’яз. Бажано підніматися, подаючи таз трохи вперед. Виходить, що кожен крок включає в роботу сідничний м’яз.

Сідничні м’язи можна тренувати навіть сидячи за комп’ютером, напружуючи і розслабляючи м’язи сідниць в сидячому положенні. Ця вправа достатньо виконувати три рази протягом дня по 30 повторів. Як ви бачите, будь-яку ситуацію можна обернути на користь для себе і своєї фігури.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...