Вправи для вагітних

Необходимые-для-беременных-физические-упражнения.-Как-готовимся-к-родам-так-и-рожать-будем

Вправи для вагітних жінок надзвичайно корисні, оскільки дозволяють перебувати в тонусі і якийсь час не втрачати форму, а також при регулярних невеликих навантаженнях – спрощують процес народження дитини. Однак, варто розуміти, що не варто займатися активними видами спорту, такими як баскетбол, біг і іншими, оскільки такий вид діяльності може зашкодити дитині.

Вправи для вагітних 1 триместр

Вправи для вагітних (1 триместр) прості, але, в той же час, ефективні.

1. З підручних засобів підійде простий стілець. Необхідно опертися на його спинку, виконати неглибокі присідання, розводячи ноги в різні сторони. Найефективніше – чергування даної вправи з підняттям пальців ніг

2. Зміцнення м’язів грудей (грудної клітини). Так як в процесі вагітності та виношування дитини груди жінки втрачають свою форму і пружність, щоб цього не допустити,рекомендується виконувати прості вправи: зводимо руки на рівні грудної клітини,стуляємо долоні, повторюємо дану процедуру кілька разів.

3. Тренування і стимуляція м’язів живота. Все так само, спираючись на стілець (спинку), необхідно подати ногу перехресно вперед, потім убік і назад. Така процедура є незамінною для розтяжки м’язів, і, як наслідок – відмінною підготовкою до пологів

Вправи для вагітних 2 триместр

Вправи для вагітних (2 триместр) в цей час можна трохи ускладнити. Ризик отримання викидня досить невисокий, а настрій у жінок в цей момент зазвичай хороший.

9695

1. Заняття необхідно починати з легкої розминки. Для вправи знадобиться тверда поверхня – ідеально підійде табурет з жорстким сидінням. Ноги необхідно схрестити одну з одною перед собою, а головою почати робити кругові рухи: спочатку в одну, потім в іншу сторону.

2. Одне з найпростіших – необхідно прийняти «позу русалочки», потім, вдихаючи витягнути руку вгору, а вже видихаючи завести її за голову. Легко, безпечно і корисно

3. Вправи для різного роду м’язів живота у 2-му триместрі відрізнятимуться від тих, які були згадані вище. На цьому етапі вправи потрібно виконувати лежачи на боці, бажано на підлозі (при цьому підстеливши, наприклад, м’який плед). Руки потрібно покласти один на одну і витягнути перед собою. Верхню руку необхідно,використовуючи рухи корпусу, розгорнути на 180 градусів, після чого повернути назад. Після кількох таких вправ – поміняти сторону і, відповідно, руки.

4. Вправи для грудей ( грудної клітки) не відрізняються від вправ, описаних в першому параграфі.

Вправи для вагітних 3 триместр

Пологи вже наближаються, породілля набирає вагу, і у зв’язку з цим проводити навіть найлегші зарядки стає нестерпно.

1. Для першої вправи підійдуть легкі гантелі, вага яких не більше 1кг. Згинання рук необхідно виконувати, перебуваючи в сидячому положенні, на м’ячі;

2. Для грудної клітини підійде вправа, коли жінка сидить в положенні по-турецьки і просто стискає м’яч руками;

3. Для м’язів ніг і запобігання розвитку варикозу – постарайтеся ногою злегка катати м’яч вперед і назад, а так само здійснювати рухи ногою по колу.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...