Вправи для вагітних від запору

Вправи для вагітних від запору

Запори під час вагітності – це те, чого уникнути можуть лише деякі майбутні мами. Інструктори розробили спеціальні вправи для вагітних від запорів, щоб допомогти жінкам вирішити цю проблему.

Обережно стаємо на коліна. Тазостегнові суглоби повинні перебувати на рівні колін,коліна – на ширині тазостегнових суглобів, плечі – на лінії кистей. Спина залишається пряма. Одна рука буде опорною. Обертаємо тулуб і тягнемося вільною рукою до трохи зігнутої опорної руки. При цьому ми трішки нахиляється вниз. На видиху робимо потягування з обертаннями тулуба. Повертаємося у вихідне положення. По 15 разів робимо в кожну сторону.

Сідаємо біля стіни на підлогу. Спиною впираємося об стіну. Ноги згинаємо в колінах,стопи разом. Розводимо коліна в сторони. Руки кладемо на рівень пупка або трохи нижче. Так можна контролювати черевну порожнину. Робимо вдих через живіт (руки вийдуть вперед), а грудна клітка залишається нерухомою. Робимо видих – живіт повертається в звичне положення. Повторюємо протягом 3 хв. Краще робити двічі на день.

Відсуваємося трохи далі від стіни. Кладемо великий рушник під сідниці – вони повинні бути трохи вище стоп. Руки кладемо на коліна, розправляємо плечі. Робимо глибокий вдих. На видиху повертаємо тулуб разом з головою вправо, а в цей час ліву руку кладемо на праве коліно. Повертаємося у вихідне положення на вдиху. На видиху робимо вправу в іншу сторону. Виконуємо 20 разів.

Лягаємо. Залишаємо ноги прямими. Робимо вдих. На видиху згинаємо коліно і направляємо його до плеча з цього ж боку. Стегно при цьому трохи переміщаємо в сторону. Коліно обхоплюємо рукою, підтягуємо його до тулуба ближче. Робимо 20 разів.

Продовжуємо лежати, коліна згинаємо. Коліна повинні бути ширше плечей. Руки розводимо в сторони, поклавши кисті долонями вгору. Робимо вдих. На видиху коліна розводимо в сторони, притискаючи їх до підлоги. Робимо вдих. На видиху повертаємо коліна у вихідне положення. Повторюємо 20 разів.

Лежимо. Згинаємо ноги. Коліна ширше плечей. Руки кладемо в сторони. Плечі опущені. Робимо вдих. На видиху опускаємо коліна на підлогу, при цьому обертаємо тазом. Робимо знову вдих. Піднімаємо коліна на видиху. Виконуємо 15 разів.

Ці вправи від запору можуть бути першим рішенням перед використанням медикаментозного способу стимуляції кишечнику. У їх ефективності переконалися вже багато хто. Як профілактика запорів ці вправи підійдуть не менше.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...