Вплив узі на плід

Вплив узі на плідЗ тих самих пір, як медики почали практикувати ультразвукове дослідження (УЗД), процес ранньої діагностики різних патологічних станів організму став помітно точніше. Зараз ультразвукове обстеження ембріона – цілком нормальна і поширена процедура. Але багато молоді мами ставлять одне і те ж питання: «А наскільки це безпечно»?

Зараз дуже популярне заняття шукати у всьому який-небудь підступ. Наприклад професор Джон Ньюнхем з командою фахівців з австралійського дослідницького інституту, протягом довгого часу впритул займаються цим питанням, і за їх твердженням поки хвилюватися нема про що. На основі даних, отриманих в результаті проведеного дослідження, вчені прийшли до висновку, що даний метод діагностики, не надає жодного впливу на розвиток дитини. Але є й противники такого твердження. Деякі фахівці вважають, що УЗД все ж може завдати шкоди плоду особливо в першій половині вагітності. Вони вважають, що ультразвук здатний впливати на клітини мозку що активно формується в цей період. Однак явних доказів цьому немає.

Безумовно, будь-яке втручання в організм людини, може залишити той чи інший слід. Хоча часом позитивні моменти набагато перевершують негативні. Трапляються випадки, коли тільки за допомогою ультразвукового обстеження лікарі здатні діагностувати аномалії розвитку плоду, і виявляти різні захворювання, як у дитини, так і у матері. Тому більшість медиків вважають, що все-таки не варто нехтувати засобами ультразвукової діагностики. Однак модним заняттям зараз є фотографування плода і навіть зйомки своєрідного «кіно», для сімейної історії. От саме цього «віяння» вчені одноголосно і цілком не схвалюють.

Звичайно, вирішувати, в кінцевому рахунку, вам. Але в будь-якому рішенні варто керуватися здоровим глуздом, а не порадами «добрих знайомих».

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...