Ворожіння на дітей

Ворожіння на дітейЛюба молода жінка, яка планує малюка, хотіла б знати, скільки буде у неї дітей, ким вони виростуть, яка доля їм приготовлена. Частково прочинити завісу таємниці допоможуть давні ворожіння. Це досить захоплююче заняття, яке дозволить не тільки трохи зазирнути в майбутнє, але і заспокоїть, підніме настрій.

Тільки майте на увазі, що в наших традиціях далеко не всі магічні обряди вважаються цілком безпечними. Так, наприклад, з’ясування статі дитини або кількості очікуваних немовлят, абсолютно нешкідливі. В той же час, ворожіння на деякі аспекти майбутнього не завжди бажані. Часте звертання до потойбічних сил може призвести до зміни долі в гіршу сторону. Також слід мати на увазі, що результат не завжди збігається з дійсністю на 100%. Зазвичай пророкування говорить про можливість або, якщо хочете, ймовірності тієї чи іншої події. Наприклад, жінці наворожили, в найближчому часі, двох дітей. Вона вирішує, що більше за своє здоров’я побоюватися не варто і, у весільну подорож, відправляється на курорт, де, накупавшись в крижаній воді, заробляє запалення придатків. В даному випадку, природно, шанси завагітніти значно знижуються. Також слід враховувати, що при ворожінні на кількість малюків зазвичай беруться до уваги всі вагітності, включаючи викидні і аборти.

Отже, ми зібрали для вас найпростіші і забавні ворожіння.

Голка з ниткою

Намалюйте на аркуші паперу велике коло і розділіть його на дві рівні половини. З одного боку напишіть «так», з протилежного – «ні». У велику голку просмикніть вовняну нитку червоного кольору не менше 30 см. Кінчик ниточки намотайте на палець і дозвольте голці вільно звисати. Тепер можна ставити питання. Вимовте фразу: «Мій перший малюк буде хлопчиком?» Голка відразу ж хитнеться в потрібному напрямку. Потім повторіть питання: «Другим теж буде син?» Дивіться уважно за маятником. Він або знову хитнеться, або замре. Якщо голка НЕ рухається, вам уготовано мати тільки одне немовля.

Монети

Дуже просте і популярне ворожіння, хоча і не завжди вірне. Необхідно взяти жменю монет і потрясти в руках. У цей момент задається питання: «Скільки дітей мені уготовано долею?» Потім гроші підкидаються високо вгору. Кількість монет, які впали решкою і буде відповіддю. Після цього решта монет забирається в сторону. І процес повторюється. Тільки тепер головне питання: «Якої статі будуть діти?». Кількість решек, цього разу, вказує на дівчаток, а орлів – на хлопчиків.

Сірники

Береться миска з водою і коробок сірників. Одна з них підпалюється. Важливо дати прогоріти сірнику до кінця, а потім опустити вводу. Якщо вона потонула – першим буде хлопчик, коли плаває на поверхні – дівчинка. Це гадання вважається досить точним. Але, на жаль, може вказати тільки на стать дитини. Кількість малюків, таким чином, з’ясувати не вдасться.

Карти

Також дуже просте ворожіння на стать майбутнього малюка. Береться стопка карт. Загадується потаємне питання і витягується одна з колоди. Якщо випала карта червоної масті, то доля віщує вам дівчинку, коли чорна, то, відповідно, хлопчика.

Камені

Зберіть на березі річки кілька гарних камінчиків. На кожному з них напишіть фломастером цифри від одного до п’яти або більше, якщо ви плануєте бути багатодітною мамою. Можна використовувати невеликі папірці з числами, наклеєними на гальку простим канцелярським клеєм.

Камінчики занурюються в миску з водою на кілька годин. Написи стануть поступово розчинятися, а приклеєні папірці – відходити. Важливо не пропустити останню вцілілу цифру. Вона і буде означати кількість дітей у вашій родині.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...