• Без категорії

Волосся і вітаміни

Волосся і вітаміниУ тому чи іншому віці ми стикаємося з дуже неприємною проблемою – наше волосся втрачають свою красу, починають випадати волосини, ламаються або просто стають проблемними. Це може бути пов’язано з безліччю факторів, але в більшості випадків це спричинено неправильним харчуванням, внаслідок чого організм отримує мало необхідних для волосся вітамінів.

Основними вітамінами, які прямим чином впливають на ріст і здоров’я волосся є: А, С, Е, вітаміни групи В і жирні кислоти Омега-3. Пройдемося по кожному з них і розглянемо, на що вони впливають і в яких продуктах харчування містяться.

Вітамін А допомагає волоссю бути міцними і не ламатися. Міститься у значній кількості в печінці, риб’ячому жирі, жовтках, вершках і вершковому маслі. Але варто пам’ятати, що вітамін А жиророзчинний, тому засвоюватися може тільки при наявності в їжі жирів.

Фолієва кислота (вітамін В9) утримує цибулини вашого волосся на місці і запобігає їх випадання. Багаті цим вітаміном продукти це: петрушка, шпинат, салат, морква, молоко, риба, боби.

Вітамін В12 відповідає за вигляд вашого волосся, а саме за їх «живий вигляд». Міститься у значній кількості в м’ясі домашньої птиці: куряче, індиче, гусяче, качине.

Блиск волоссю додає вітамін Е, який також відповідає за здоров’я шкіри не тільки голови, але і всього тіла. Найбільша кількість вітаміну Е міститься в бобових, горіхах, злаках, рослинному маслі, насінні, печінці.

Аскорбінова кислота або вітамін С міститься в більшості продуктів харчування, але як не дивно, найбільше його в тих продуктах про які ми не здогадувалися, а саме: шипшина і капуста, а не лимон, як вважає багато хто.

Важливі також і мікроелементи, такі як цинк, залізо, мідь, сірка та кремній.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...