Володимир

Перекладається із слов'янського як – "володіє світом".

Володимири цінують комфорт, люблять дорогий красиву меблі і затишніше відчувають себе в кімнаті, де багато килимів. Чистюлі, може бути, тому протестують проти того, щоб в будинку були домашні тварини. Поважають в людях силу і розум. Досить активні, дипломатичні, володіють швидкою реакцією. Себелюбні, не можуть стримати задоволення, коли їх хвалять, надають величезне значення думці оточуючих. І для цього є певні підстави, оскільки серед Володимирів нерідкі творчо обдаровані особистості. Дуже заповзятливі, компанійські, часто добиваються високого положення в суспільстві, важко прощають образи. У полі зору Володимирів потрапляють найчастіше жінки неординарні, яких вони схильні ідеалізувати. Для них здатність жінки музикувати деколи важливіше її уміння приготувати святковий стіл. Влюбливі. Якщо і зберігають вірність у шлюбі, то в основному через свою вічної зайнятості й небажання ускладнювати собі життя. Не дуже люблять займатися вихованням дітей, перекладаючи цю роботу на плечі дружини, зате із задоволенням допоможуть синові вирішити складне завдання. Про свої образи нікому не повідомляють. Не відмовляться випити, однак пристрасті до спиртного зазвичай не виявляють.

Ім'я Володимир означає "володіє світом". Святим заступником є благовірний князь Володимир Новгородський Чудотворець. Він був онуком святого князя Володимира, сином святого князя Ярослава і благовірної княгині Анни. За вказівкою батька брав участь у поході російських проти греків. У 1045 році з Новгородським єпископом Лукою Жидята заклав кам'яний собор святої Софії. Цей храм став головною святинею вольного міста. Князь Володимир також піклувався про зміцнення віри і заклав в місті багато обителі. Коли Володимир Ярославович преставився, його тіло поклали в храмі святої Софії. У XVII столітті його мощі були перекладені в нову раку і з тих пір спочивають, відкрито.

Невеликі шанси на успішний шлюб з Майєю, Єлизаветою, Лідією, Надією і Ніною, але як величезні надії на щастя з тими, хто входить в цей аж ніяк не малий список і кого звуть Агнеса, Аліна, Гелла, Данута, Алла, Ангеліна, Єва, Анжела, Борислава, Валентина, Зінаїда, Варвара, Венера, Лілія, Вероніка, Веста, Домініка, Євгенія, Інна, Ірина, Лілія, Любов, Наталя, Раїса, Світлана, Роксана, Софія, Христина, Емма.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...