Владислава

Перекладається з давньослов'янського як – "володіє славою".

Владислава володіє оптимістичним характером, де б не вчилася – вона лідер і хороший організатор, її багато хто любить і прислухаються до її порад. Якщо вона народилася в січні, то позитивно налаштована до оточуючих, має, як правило, глибокими знаннями, обдаровує навколишніх теплотою і увагою, очікуючи аналогічного ставлення до себе. Владислава не любить розмінюватися на дрібниці, намагається уникати складних життєвих ситуацій і конфліктів.

"Літня" не дуже привітна, не ласкава з чоловіком. З матір'ю стосунки складаються складно. Після народження дитини часто не працює, займається вихованням дітей. Їй сняться кольорові сни, нерідко віщі. Щедра душею. У родині завжди лідер. У любові щира, кілька імпульсивна. Не терпить будь-яких серцевих ускладнень, дуже ревнива. Не примхлива, але дуже суперечлива. Обачна, обережна у відносинах з людьми. Сімейне життя влаштовує на свій лад, зазвичай їй це вдається. Більш сподівається на свою інтуїцію, ніж на умовиводи. У любові багато дає дружину, але ще більше вимагає від нього. Занадто чутлива до зовнішніх впливів. Вона лояльна, привітна, надійна. Працювати може лікарем, педагогом, бухгалтером, медсестрою, викладачем музики, архітектором, модельєром, інженером, продавцем. "Осіння" Владислава розважлива, ретельно все продумує. Вранці любить поспати; вважається, що вона <сова>, тому шукає роботу переважно в другій половині дня.
"Зимова" Владислава більш енергійна і рішуча, ніж та, яка народжена в інші пори року.

Гидливо, через що рідко буває в гостях, але сама дуже гостинна. В особистому житті не надто щаслива. Смачно готує і любить це робити. Відчуває необхідність міняти обстановку, часто переставляє меблі, поки не розставить по своєму смаку. Володіє добре розвиненою інтуїцією.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...