Владислав

Перекладається із слов'янського як – "володіє славою".

У чоловіків з таким ім'ям добре розвинене відчуття прекрасного, при правильному вихованні з них виходять непогані музиканти або художники, не позбавлені вони і літературних здібностей. Владислав знайде своє покликання також в професії, що вимагає чуйної і доброї душі (лікар, вчитель, вихователь).

Працьовиті, у них сильно розвинене почуття відповідальності і порядності. Болісно сприймають всяку несправедливість, але правду відстояти не завжди можуть. Різкі, грубуваті, з чоловічими рисами поведінки жінки не подобаються Владиславу. Його приваблюють чуйні та ніжні слабкі натури – ті, хто не можуть постояти за себе, захиститися від мінливостей повсякденного життя. Алкоголь і жінка, куріння і жінка – усе це вкрай неприємно Владиславу, і лише природний такт стримує його від бажання висловити охоплюючі його відчуття.

Ім'я Владислав означає "володіє славою", "володіє славою", "здобував славу". Святим заступником іменинників є святий князь Владислав Сербський. З юних років князь виявляв інтерес до грамоти і вельми добре засвоював вчення. Отрок також виявляв інтерес до справ церковних. Йому довелося разом зі своїми родичами відстоювати землю при нападі ворогів. Але Владислав завжди прагнув до тихої, усамітненого життя. Він приклав сили до будівництва храмів і влаштувало обителей. Святий Владислав багато сил і засобів витрачав на улаштування храмів і звертав увагу на їх оздоблення. Мощі святого Владислава були укладені в соборі з правого, боку, щоб віруючі поминали його добрим словом.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...