• Без категорії

Визначити стать немовляти по прикметах

Визначити стать немовляти по прикметахЧи можливо за допомогою народних прикмет визначити стать майбутньої дитини?

Кажуть, що нудота вранці обіцяє народження хлопчика. Як з’ясувалося, все в реальності навпаки. У 1999 році дослідники проаналізували звіти про 8186 жінок в лікарнях Швеції з важко протікаючою вагітністю. 44,3 відсотки з них народили хлопчиків, більше половини – дівчаток. На думку дослідників, в цьому винуватий високий рівень гормону "хоріонічний гонадотропін". Він підвищений у жінок, які чекають дівчаток.

Ще одна народна прикмета – визначення статі дитини по ритму його серця. Пульс плоду вище 140 ударів в хвилину згідно прикметі говорить про народження дівчинки. Але учені говорять, що це абсолютно недостовірно. Великої різниці в пульсі у дівчаток і хлопчиків немає. У одному дослідженні учені використали ультразвук для вимірювання пульсу у 477 майбутніх малюків. Середній пульс у дівчаток складав 151,7 уд/хв, у хлопчиків – 154,9 уд/хв.

Найпопулярнішою прикметою є визначення статі дитини по харчових вподобаннях матері. Єдине підтвердження, знайдене ученими, свідчить: якщо у вагітної дуже великий апетит, то, швидше за все, вона чекає хлопчика. Проте і цей факт не доведений стовідсотково.

Багато жінок вважають за краще довіряти своїй інтуїції. У 1998 році дослідники з Університету штату Арізона в Тусоні попросили 108 вагітних жінок визначити стать своєї дитини. Сімдесят п’ять жінок вгадали правильно. Це складає приблизно 60 відсотків від загального числа.

Та все ж найдостовірніший спосіб – звернутися за допомогою до фахівців. Нові технології набагато точніше передбачать стать малюка, ніж народні прикмети.

Джерело: medikforum

Поділитися в...

Вас може зацікавити...