Визначити стать немовляти по прикметах

Визначити стать немовляти по прикметахЧи можливо за допомогою народних прикмет визначити стать майбутньої дитини?

Кажуть, що нудота вранці обіцяє народження хлопчика. Як з’ясувалося, все в реальності навпаки. У 1999 році дослідники проаналізували звіти про 8186 жінок в лікарнях Швеції з важко протікаючою вагітністю. 44,3 відсотки з них народили хлопчиків, більше половини – дівчаток. На думку дослідників, в цьому винуватий високий рівень гормону "хоріонічний гонадотропін". Він підвищений у жінок, які чекають дівчаток.

Ще одна народна прикмета – визначення статі дитини по ритму його серця. Пульс плоду вище 140 ударів в хвилину згідно прикметі говорить про народження дівчинки. Але учені говорять, що це абсолютно недостовірно. Великої різниці в пульсі у дівчаток і хлопчиків немає. У одному дослідженні учені використали ультразвук для вимірювання пульсу у 477 майбутніх малюків. Середній пульс у дівчаток складав 151,7 уд/хв, у хлопчиків – 154,9 уд/хв.

Найпопулярнішою прикметою є визначення статі дитини по харчових вподобаннях матері. Єдине підтвердження, знайдене ученими, свідчить: якщо у вагітної дуже великий апетит, то, швидше за все, вона чекає хлопчика. Проте і цей факт не доведений стовідсотково.

Багато жінок вважають за краще довіряти своїй інтуїції. У 1998 році дослідники з Університету штату Арізона в Тусоні попросили 108 вагітних жінок визначити стать своєї дитини. Сімдесят п’ять жінок вгадали правильно. Це складає приблизно 60 відсотків від загального числа.

Та все ж найдостовірніший спосіб – звернутися за допомогою до фахівців. Нові технології набагато точніше передбачать стать малюка, ніж народні прикмети.

Джерело: medikforum

Поділитися в...

Вас може зацікавити...