• Без категорії

Визначення вагітності без тестів

Визначення вагітності без тестів Багато жінок, у яких менструація не почалася вчасно, ставлять собі питання: “вагітність це або просто затримка?”. Найрозумнішим виходом є візит до фахівця або провести тест на вагітність в домашніх умовах, проте це не завжди можливо. Як можна визначити – чи вагітні ви іншими способами?

По-перше, є ознаки вагітності. До ознак вагітності відносяться:

-затримка менструації

-збільшення або хворобливість грудей і сосків

-виділення молозива

-нудота і блювота з ранку

-зміна смаку (тяга до солоного, кислого)

-зміна апетиту

-підвищена стомлюваність

-дратівливість

-почастішання сечовипускання

Ці ознаки не є точними, оскільки часто такі ж симптоми можуть бути перед менструацією. Крім того багато жінок, що нервують з приводу можливої вагітності, починають випробовувати нудоту і інші симптоми з психологічних причин.

Затримка менструації може бути не тільки унаслідок вагітності. Існує ряд чинників, що роблять вплив на овуляцію і, як наслідок, затримку менструації:

-стрес

-подорожі

-переїзди

-захворювання

-прийом ліків

-фізичні навантаження

-різка зміна ваги (наприклад, після строгої дієти)

Визначення наявності вагітності за допомогою вимірювання базальної температури.

Для того, щоб визначити вагітність таким чином, необхідно знати свій менструальний цикл і регулярно вести графік температур.

Ви можете бути упевнені, що вагітність наступила, якщо високі температури зберігаються на 3 дні більше, ніж звична фаза жовтого тіла (це фаза після овуляції до наступної менструації, що характеризується високими температурами. Температури в цій фазі вищі 37 градусів). Наприклад, якщо вона Звичайно 12 днів, а одного разу стала 16 днів, то висока вірогідність вагітності. До речі сказати, якщо перша фаза (якщо цикл не дуже регулярний) може бути достатньо різною по тривалості, то фаза жовтого тіла в цілому дуже стабільна і складає 12-14 днів. Важливо: стежте саме та другою фазою циклу, а не за всім циклом. Тривалість циклу міняється в основному за рахунок першої фази!

Вірогідність вагітності висока, якщо з’являється третій рівень високих температур при Звичайному двофазному циклі. (проте, це буває далеке не у всіх, графіки температур достатньо індивідуальні). Звичайно графік складається з двох фаз: спочатку йде фаза низьких температур, а потім, після овуляції, різко підіймається вгору – це фаза жовтого тіла (високі температури). При вагітності буває, що після другої фази з’являється додатковий стрибок (іноді поступовий) температур вгору і графік стає трифазним.

Якщо спостерігається більше 18 високих температур підряд, то напевно наступила вагітність.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...