Визначаємо тип чоловіка по манері цілуватися

Визначаємо тип чоловіка по манері цілуватисяПерший поцілунок може повідати немало цікавого про чоловіка. Залежно від манери цілуватися представників сильної статі можна розділити на чотири групи, у кожної з яких свій стиль спілкування з жінками.

Швидкий поцілунок

У нього напружений, інтенсивний і нервовий поцілунок. Його губи і/або язик напружені трохи більше, ніж треба. У хвилини пристрасті подібний гарячковий поцілунок може бути дуже збудливим.

Який він?

Ініціативу у відносинах він, швидше за все, спихне на тебе. Яким би впевненим він не виглядав, насправді правила встановлюєш ти. Він патологічно товариський. Прийми як норму театр одного актора, якого він влаштує для чергової красуні. Його захоплення недовговічні. Пам’ятай про це, коли він заведе розмову про вічну любов: добре б перевірити його почуття часом. Ви станете ідеальною парою, якщо ти врівноважена, впевнена в собі і готова м’яко і ненав’язливо домінувати у відносинах. Біжи від нього подалі, якщо не вмієш прощати флірт на стороні.

Впевнений поцілунок

Він цілує жорстко, його рухи ритмічні і одноманітні, він діє дуже владно і рішуче.

Який він?

З ним тобі буде спокійно. Не сумнівайся. Це справжній і дійсно дуже надійний чоловік. Але не чекай від нього феєрверку почуттів і божевільних романтичних фантазій. Ви створені один для одного, якщо ти маєш схильність до тихих сімейних радощів і від партнера тобі в першу чергу потрібні моральна підтримка і спокій. Кинь його, якщо тобі хочеться водоспаду емоцій, поривів і пригод.

Ніжний поцілунок

Цілує обережно, майже не використовуючи язик. Поцілунок у нього виходить вологим, можливо, навіть дуже. Його губи ніби звужені. Він обіймає тебе дбайливо, як антикварну вазу. В цілому цілується дуже ніжно.

Який він?

Він буде дуже ласкавим і дбайливим партнером. Може, це і не вулкан пристрастей, але море ніжності в його душі ти напевно знайдеш. Отже будь тактовна і обережна з його почуттями. Можливо, тобі доведеться самій гладити його по коліну, щоб він зважився зробити тобі хоч яку-небудь непристойну пропозицію. І взагалі ваше сумісне життя складеться набагато вдаліше, якщо ти направлятимеш і підтримуватимеш його. Не те щоб він сам не знав, що йому робити, просто для нього дуже важлива і підтримка. Йди від нього, якщо ти віддаєш перевагу самовпевненим чоловікам-бійцям.

Чуйний поцілунок

Поцілунок з ним, як пакетик льодяників з різним смаком. Він може цілуватися в будь-якій з трьох описаних вище манер, переходячи від однієї до іншої легко і невимушено. Швидше за все, при цьому він підлаштовуватиметься під тебе, під твої бажання, які зуміє уловити дуже точно.

Який він?

Тобі пощастило. Не виключено, що везіння продовжиться ще декілька годин. Він багатьом подобається і про це знає. Тому тримайся за нього міцніше. Тепер про приємне. Швидше за все, він злегка домінуватиме у відносинах, а в цілому рулювати ви будете разом, як рівні партнери. Взаєморозуміння – ключове слово у відносинах з ним. Тобі потрібно відповідати його очікуванням. У нього висока планка. Вам буде добре разом, якщо ти експресивна і впевнена в собі. Біжи від нього, якщо не збираєшся постійно відстоювати звання ідеальної жінки.

Джерело: sexyweek.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...