• Без категорії

Визнач свій "фруктовий знак" і зміни себе

Визнач свій "фруктовий знак" і зміни себе

Що ти більше любиш – апельсини або персики? Виявляється, відповідь на це просте питання відображає не тільки твої кулінарні пристрасті, але і твій характер.

“Яблука обожнюють старанні і працелюбні”

Швидше за все, у тебе характер такий же твердий, як і твій улюблений плід.
Якщо вже ти захотіла чого-небудь добитися, то йдеш до мети швидко, рішуче, “Хрум”… і ось ти вже майже досягла вершини…

Слабка ланка

Тобі не завадило б стати жіночніше. Що допоможе змінитися? Заняття аеробікою з елементами танців або модний останнім часом танець живота. В крайньому випадку, можна щодня декілька хвилин пострибати через скакалку (краще під музику – так веселіше).

Особлива порада

Тебе можна назвати трудоголіком. Чим більше ти працюєш, тим ти краще відчуваєш себе. Але і у тебе бувають періоди, коли навіть улюблена справа не приносить очікуваного задоволення. І ось тоді руки опускаються, і нічого не хочеться. Насправді, таким чином, твій організм сигналізує: “Я перевтомлювався”. Купи квиток на концерт і хоча б на один вечір відірвися від роботи. Увечері приймай ванни з додаванням лавандового або рожевого ефірних масел – сон буде міцним і безтурботним.

“Абрикоси подобаються творчій натурі”

По-справжньому щасливої ти себе відчуваєш в моменти, коли на тебе сходить надихання. Що відбувається потім, представникам інших “фруктових знаків” не зрозуміти. У творчому пориві любителі абрикос здатні цілодобово просиджувати за комп’ютером або письмовим столом, створюючи шедевр за шедевром.

Слабка ланка

Встати раніше, прийти в призначений час, просидіти декілька годин над рішенням нецікавої задачі – все це не про тебе. Ти не переносиш поспіху і не терпиш, коли тебе примушують щось робити. Але оточуючі вважають, що ти вередуєш, і називають тебе необов’язковою людиною. Тебе зачіпають подібні зауваження? Не сиди, склавши руки. Що допоможе змінитися? Заведи яку-небудь тварину. Піклуючись про нього, ти мимовільно станеш зібранішою і відповідальнішою.

Особлива порада

Лежати на дивані і чекати, коли тебе відвідає муза – дурно. Шукай надихання поза будинком. Погуляй по лісу або посидь на березі ріки. Настрій підніметься, і свіжі ідеї з’являться.

“Ананас – кращі ласощі для естетів”

Ти умієш перетворювати сірі будні на свято. Прагнеш жити в оточенні красивих речей. “Затягнути потугіше поясочок”, щоб потім купити модні туфлі або зробити зачіску у відомого стиліста – в твоєму дусі. Ти не пропускаєш жодної прем’єри. Тебе дратує банальність.

Слабка ланка

Ти дуже вимоглива до людей. Будь простіше, і ти зробиш для себе немало цікавих відкриттів. Не забувай, життя багатоманітне. Так навіщо ж добровільно замикати себе в клітку? Так, вона золота, але все таки – клітка. Що допоможе змінитися? А чом би тобі не провести відпустку в дальній поїздці або археологічній експедиції? Романтики – хоч відбавляй. Цікавих людей – не перерахувати. Але головне – ти зрозумієш, що твої критерії оцінки людей не безперечні.

Особлива порада

Спробуй вести щоденник. Записуй в ньому свої враження про події, що відбулися за день. В кінці тижня перечитай записи і підведи підсумки. Критичних зауважень більше, ніж хотілося б? Можливо, ти не завжди об’єктивна?

“Банани люблять фантазери”

Більше всього на світі тобі подобається мріяти. “Ах, як би було добре, якщо…” – говориш ти, а у відповідь чуєш строгий голос мами (подруги, товаришів по службі): “Ти знову витаєш в хмарах? Спустися з небес на землю!”

Слабка ланка

Тобі буває важке зосередитися на якійсь певній справі, а через свою неуважність ти дуже часто потрапляєш в неприємні ситуації. Що допоможе змінитися? Займися фітнес-йогою (спрощений варіант класичної йоги). Тобі не доведеться вникати у всю тонкість якнайдавнішого індійського мистецтва. Для такої мрійливої натури, як ти, це утомливе заняття. Завдяки заняттям фітнес-йогою ти не тільки станеш стрункішою, але і навчишся в потрібний момент концентрувати увагу.

Особлива порада

Один із способів “здійснити” свою мрію – зобразити її на папері. Неважливо, умієш ти малювати чи ні. Візьми в руки олівці (або фарби) і фантазуй, скільки хочеш.

“Грушам віддають перевагу образливі люди”

Тебе називають душею компанії. Ти умієш жартувати і розказувати історію за історією. На людях прагнеш бути завжди веселою. Тому у багатьох створюється враження, що до всього в житті відносишся легко. Насправді ця помилкова думка. За життєрадісною маскою ховається легко ранима і образлива людина.

Слабка ланка

Насилу переносиш будь-яку, навіть найшкідливішу критику на свою адресу, але при цьому нікому не розказуєш про свої відчуття. Що допоможе змінитися? Запишися на психологічний тренінг. Професіонали навчать правильно реагувати на критичні зауваження і використовувати їх з користю для себе. Справитися з проблемами допоможуть і заняття медитацією. Тільки не чекай швидкого результату. Знадобиться не один тиждень, а може бути, і місяць, перш ніж ти відчуєш на собі цілющу дію перевіреного століттями методу позбавлення від негативних емоцій.

Особлива порада

Вчися жити одним днем. Не займайся самовикопуванням.

“Виноград-ягода скритних і недовірливих”

Який ні дивно, але винна ягода підкуповує тих, хто не схильний до зайвої відвертості. Ти, звичайно, не геть поговорити з приятелькою про погоду, моду і всяку нісенітницю, але розкривати душу, ділитися з нею найпотаємнішим не поспішаєш.

Слабка ланка

Деколи ти буваєш дуже недовірливою. Крім того, твоя надмірна обережність в спілкуванні справляє на оточуючих найсприятливіше враження (вони не без підстав вважають тебе нещирою людиною). А може бути, причина у тому, що ти просто боїшся бути самої собою? Що допоможе змінитися? Танцюй! Прагни виразити через рухи переповнюючі тебе відчуття.

Особлива порада

Коли ти останній раз запрошувала до себе в гості друзів? Музика, смачна вечеря і хороше вино розслабляють і настроюють на приємну бесіду.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...