• Без категорії

Візитка – помічник в романтичному знайомстві

205Знайомство починається з телефонного номера

Папірці, серветки, обривки газет з телефонним номером, які жінка дарує чоловіку, з яким хоче познайомитися ближче – в минулому. Зараз все це викидають не дивлячись. Залишити свій номер в мобільнику чоловіка теж не значить познайомитися – номерів багато, імен теж. Ідеальний варіант для знайомства з чоловіком – візитна картка, її і чоловік не викине, і ревнива конкурентка не чіпатиме, навіть якщо знайде, подумає, по справі. Плюс нагадати про себе буде простіше, свої візитки дівчата дають не часто, і чоловік це запам’ятовує.

Ну а якщо і візитка не спрацювала, і він все одно не дзвонить, потрібно… дзвонити самій. Так-так, самій. Познайомитися з хорошим чоловіком у наш час складно, і упускати з рук птаха щастя ніяк не можна. Може, чоловік так тобою вражений, що у нього самого тиск стрибає і язик заплітається. А може, замотався у справах. Дзвони перша, нагадай про візитну картку, він тут же пригадає, перевірено! – і запроси на обід. Обід – ідеальний початок ближчого знайомства з чоловіком, він більш офіційний і більш короткий, і говорити вдень про всякі дурощі не прийнято. Спільні знайомі, меню кафе або ресторану будуть прекрасним початком відносин і мотивом зустрітися знов і, можливо, в романтичнішій обстановці.

Знайомимося з чоловіком на ходу?

Всі знають, що в ідеалі знайомитися з чоловіком потрібно на якій-небудь вечірці у друзів або знайомих. За статистикою, саме такі знайомства частіше за інших переростають в постійні стосунки. А що робити, якщо ти зустріла чоловіка своєї мрії не у друзів, а в громадському транспорті, магазині, автомобільній пробці, врешті-решт. Ось він, за кермом сусідньої машини. Ось де візитка знову спрацює на всі сто. Звичайно, для цього потрібно угамувати тремтіння в колінах і першіння в горлі – сміливо підходь і говори – «Здрастуйте. Мене звуть… Ви мені дуже сподобалися, і я б хотіла побачитися з вами ще раз. Ось моя візитна картка з телефоном, подзвоніть мені».

Психолог розібрав би ці слова по кісточках, починаючи від важливості представитися першою до фінального наказу подзвонити. Ця ситуація знайомства з чоловіком спрацьовує дуже часто, тому що чоловік не чекає від тебе такого вчинку, не встигає зібратися і тому твої слова проходять прямо йому в підсвідомість, оминувши психологічний захист. Це свого роду гіпноз з дуже великою часткою успіху. Красива жінка хоче познайомитися з чоловіком, і цей чоловік – він! По суті, це секс, який жінка пропонує сама. Головне, щоб твої фрази для знайомства з чоловіком були вигострені і натреновані і вимовлялися на одному диханні. Якщо ти присвятиш цьому декілька годин свого життя, то можеш бути впевнена, що свою щасливу мить не упустиш.

З ким хочуть знайомитися чоловіки?

Ось ми і підійшли до третьої причини, чому при знайомстві з чоловіком тобі потрібна візитка. Річ у тому, що успішні, сильні, впевнені в собі чоловіки (а ми, звичайно, шукаємо саме таких) з подачі чоловічих журналів і натовпів жадібних дівчат впевнені, що жінка перш за все дивиться на його гаманець і мало цікавиться чоловіком як особою. Відповідно, знайомитися такі чоловіки не дуже-то і поспішають або взагалі не хочуть.

Ось тут ми вигідно відрізнимося. Адже що таке візитна картка? Це найважливіший показник, що ти не лялька, яку треба годувати/поїти/овзувати/одягати, а дівчина, що відбулася і при справі, легких шляхів не шукаєш – це саме те, що чоловіки шукають, а знайшовши, зроблять все, щоб дістати. Ось тут дій як риболов – дай йому наживку більше заковтнути, потім різко підсікай і говори про стосунки, дім, дітей… Не відразу, звичайно, говори, почекай місяць-другий, адже з чоловіком потрібно не тільки познайомитися, але і пізнати його ближче. І якщо це те, що треба… Звичайно, сильна риба почне кидатися в сторони, головою мотати, бити хвостом, так тільки це все показово – ціну набиває, силу показує, адже якщо ти дійсно хороша та розумна, з такого гачка ніхто зіскакувати не побажає.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...