• Без категорії

Вітамін Е – вітамін для сексу

Вітамін Е – вітамін для сексуТак називають іноді вітамін Е (альфа токоферол). Цей вітамін виконує величезну роль як антиоксидант, а антиоксиданти оберігають організм від шкідливих кисневмісних субстанцій.

Додаткова кількість кисню необхідна організму під час статевого акту: його потребують і пеніс, і клітор, і одержують вони кисень з крові. Вітамін Е допомагає кров’яним тільцям швидко справлятися з цією задачею, транспортуючи кисень і уникаючи при цьому процесу окислення.

Жінкам в період постменопаузи цей вітамін легко і безпечно допомагає компенсувати недолік естрогену. Спеціальна естрогенна терапія не дає таких результатів. Якщо менопауза наступила передчасно (після хірургічної операції – гістеротомії або оварієтомії), то вітамін Е допомагає позбавитися проблем, пов’язаних з втратою естрогену. "Пекучі спалахи", які з’являються в результаті операцій по видаленню матки і яєчників в результаті ракових захворювань, також благополучно зникають завдяки прийому вітаміну. У дієтичній терапії вітамін Е покликаний поліпшити статеве життя в пізні роки життя.

Під час вагітності відсутність або недостача вітаміну Е призводить до смерті зародка, викиднів і т.п.

Не менш важливий вітамін Е для чоловічої сили. Недостача вітаміну в раціоні чоловіків призводить до надмірної активності гіпофіза, що контролює роботу статевих органів і, внаслідок цього, неприродно великим геніталіям (що не завжди благо для чоловіка).

Окрім іншого, вітамін Е полегшує протікання вагініту і запобігає простатиту, а також впливає на гормони, що каталізують утворення сім’я і тестостерону у чоловіків і які контролюють овуляцію і утворення прогестерону у жінок.

Джерело: spuzom

Поділитися в...

Вас може зацікавити...