Віталій

Походить від латинського слова "Віталіс", перекладається як – "життєвий".

У Віталія гнучкий розум, він трохи хитрий, але хитрість це така, що не викликає неприязні оточуючих. Якщо у Віталія є машина, то вона буде для нього центром всесвіту. Він прекрасно, з натхненням водить машину, із задоволенням розбирає і збирає її. У нього є здібності до інженерно-конструкторської роботи, до занять наукою, але в технічному, а не в гуманітарному напрямку. Може бути вчителем фізики чи геометрії. Добре орієнтується в сфері бізнесу.

У дружини вибирає жінку, яка була б йому і матір'ю і вірним другом. Любов, пристрасні визнання, жіноча краса, чарівність і розум в системі цінностей Віталія займають не головне місце. З дружиною рівний,, на людях не виявляє їй подружнього розташування, тримається надмірно сухувато, хоча насправді темпераментний. Вірний у шлюбі, боїться втратити любов дружини, з великою тривогою реагує на найменші зміни своєї статевої потенції.

Катерина, Зінаїда, Антоніна, Клара, Лідія, Вета, Ніна, Марія, Надія, Поліна, Тамара найбільш підійдуть для шлюбу з Віталієм, але Аврора, Зоя, Анастасія, Вероніка, Вікторія, Майя, Лілія, Маргарита, Руслана не принесуть йому очікуваного щастя.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...