Виставка дитячих малюнків

Домашня галерея
Замість того щоб зберігати дитячі малюнки в коробці, допоможіть своїй дитині створити власну картинну галерею. Ось кілька ідей.

Домашня галерея
Малюнки займуть зовсім небагато місця, але доставлять масу задоволення гостям і додадуть фарб приміщенню. Додайте малюнки в однакових рамках або просто закріпіть в ряд на стіні за допомогою липкої стрічки.

Альбоми
Допоможіть дитині прикрасити обкладинку альбому і написати або приклеїти своє ім’я. Зберігайте альбом на столику у вітальні, щоб дитина могла показувати його гостям.

Клаптеві ковдри
Сфотографуйте малюнки дитини, роздрукуйте кращі роботи на тканині і зшийте з неї ковдру з клаптиків. Дитина буде користуватися ним ще багато років!

Мотузка для сушіння одягу
Натягніть мотузку для сушіння одягу, закріпивши її між двома знімними гачками на стінах дитячої кімнати, і розвісьте на ній малюнки за допомогою білизняних або канцелярських прищіпок.

Серветки
Заламініруйте малюнки, щоб зробити з них підставки під тарілки для кухонного столу. .

Календарі
Відмінний спосіб використовувати 12 малюнків в одному предметі. Відскануте малюнки, завантажте в онлайн фотосервіс і замовте друк календаря. Він стане відмінним подарунком бабусям, дідусям або хресним батькам.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...