Високосний рік 2016: народження дитини

високосний рік 2016Високосний рік завжди викликав багато суперечок і дискусій. Адже замість звичайних 365 днів у цьому році буде на один більше – 366! Більшість людей це лякає, а деяких навіть інтригує.

Навколо вагітних існує багато забобонів і прикмет: нігті стригти не можна, волосся фарбувати теж не радять. Але все поглиблюється, якщо справа доходить до народження дитини у високосний рік.

Для початку розберемося, що таке “високосний рік”. У перекладі з латинської мови високосний рік означає другий шостий. Цю систему літочислення створив Гай Юлій Цезар 1 січня 45 р до н.е. Він ввів в ужиток календар, який був відомий як юліанський. У ньому рік тривав 365,25 доби.

Цей календар придумали олександрійські астрологи на чолі з Созігеном. Відповідно до даного альманаху, доба щороку зміщувалися на 6:00. Щоб ця похибка зрівнялася, було прийнято рішення ввести термін високосний рік, який і складався з 366 діб. Завдяки подібному рішенню в лютому раз на 4 роки є 29 лютого.

Багато хто вважає, що дітки, які з’явилися на світ в цей рік, притягують до себе неприємності і хвороби. Хоча є й ті, хто впевнений, що народжені у високосний рік наділені магічними особливостями.

Чи варто побоюватися?

29 лютого здавна вважався нещасливим днем. Це марновірство має язичницьке коріння. Цікаво, що раніше 29 лютого називали Касьянов день, на честь святого, який був відомий поганим характером і не допомагав нужденним людям.

Крім того, люди вірили, що сонце 29 лютого наділене поганою енергетикою, тому намагалися не виходити з дому. Вважалося, що той, на кого потрапить денне світло, буде позбавлений всіх радощів життя і удачі в майбутньому.

Зрозуміло, що після таких забобонів, а точніше стереотипів, багатьом майбутнім мамам не захочеться народжувати. Але що ж робити, якщо жінка вже вагітна?

Народитися в високосний рік – це добре!

Як виявляється, у високосному році є і плюси! Коли частина людства вважає, що 366 днів – це ненормально, на цій планеті існують і ті, хто впевнений: народжені у високосний рік володіють надприродними здібностями.

Є думка, що ці крихітки справжні талісмани! Вони допомагають своїм близьким, дарують їм успіх і щастя. Якщо заглянути в минуле, то наші предки ставилися до народжених у високосний рік з величезною повагою. Деякі жителі двадцять першого століття також переконані, що ці малюки стануть багатіями та успішними людьми.

Очевидно, що, наслухавшись за і проти народження малюка у високосний рік, матусі розгублені. Але існує нейтральна позиція!

Як відомо, кожна людина – творець свого щастя. І її доля залежить тільки від неї самої. Тому, якщо ти вагітна – потрібно народжувати, у цьому нічого страшного немає! Крім того, малюк не винен, що має з’явитися на світ у високосний рік.

А якщо не знаєш, коли потім відзначати день народження свого малюка, якщо він, наприклад, народився 29 лютого, тоді прочитай декілька порад від німецького професора Хайнріха Хемме:

  • дату, в яку відзначається день народження, слід вибирати виходячи з часу свого народження двадцять дев’ятого лютого;
  • якщо людина народилася з дванадцятої ночі до шостої ранку, то наступні три роки вона може відзначати свій день народження двадцять восьмого лютого;
  • поява на світ з шостої ранку до дванадцятої години дня говорить про те, що свій день народження необхідно святкувати перші два роки після високосного – двадцять восьмого лютого, а на третій – першого березня;
  • якщо людина народилася з дванадцятої години дня до шести годин вечора, то перший рік після високосного їй слід відзначати свій день народження двадцять восьмого лютого, а другий і третій – в перший день весни;
  • поява на світ з шостої вечора до дванадцятої години ночі означає, що всі три звичайних роки свій день народження слід відзначати першого березня.

Крім того, східний гороскоп говорить про те, що дітки, народжені в 2016 році, будуть володіти яскраво вираженим талантом, харизмою, неординарним мисленням, винахідливістю, цілеспрямованістю, а також хитрістю, ексцентричністю і непередбачуваністю.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...