Вішліст, або чим порадувати вагітну

Вішліст, або Чим порадувати вагітну“Вішліст” в перекладі з англійської – список бажань. Практичні дорослі запозичили у дітей традицію писати листи Санта Клаусу. Поступово такі списки стали складатися і до інших свят: днів народження, весіль та іншим значимим подіям.

У вішліст можна вносити не тільки щось матеріальне, а й мрії, прагнення і надії. Така візуалізація бажань допомагає сконцентруватися і докласти максимум зусиль для досягнення власних цілей. Перелік бажаного також полегшує життя рідних і близьких, яким не доводиться ламати голову над подарунком, та й ризик отримати п’ять однакових сервізів на весілля зводиться до нуля.

Ми вирішили опублікувати список речей, здатних порадувати таку примхливу категорію обдаровуваних, як вагітні жінки. Звичайно, подарунки для вагітних можуть бути різної цінової категорії, і вибирати їх потрібно, виходячи з особистісних якостей, захоплень та уподобань кожної конкретної дами.

Отже:

1. Подушка для вагітних
За неї скаже спасибі будь-яка жінка, навіть та, яка спочатку і не замислювалася про її придбання. Подарунок починає бути актуальним вже з 4-5 місяця вагітності, в період активного росту матки. Саме тоді майбутня мама починає відчувати дискомфорт під час сну і стає неможливим засинання на животі.

Подушка допоможе розслабитися м’язам спини і шиї, підтримає животик, і про безсоння, пов’язане з незручною позою, можна забути.

2. Підлогові ваги.
За вагою необхідно стежити будь-якій людині, а жінці в період очікування малюка особливо. Щоденний контроль маси тіла поступово увійде в звичку і лікар, аналізуючи надані дані, може з великою часткою ймовірності визначити чи все в порядку, і чи немає у вагітної прихованих набряків.

При всьому широкому асортименті підлогових ваг, представленому в магазинах, не варто купувати дорогі і «наворочені», що вимірюють крім ваги процентне співвідношення жиру і води в організмі. Справа в тому, що під час вагітності цей розрахунок буде неточним, а тому і марним.

3. Абонемент у спортивний клуб
Навіть якщо жінка ніколи не займалася спортом – саме час почати. По-перше, це допоможе тримати м’язи в тонусі і не сильно додавати у вазі, а по-друге, хороша фізична форма підвищує відсоткову ймовірність легких і безболісних пологів. Йога для вагітних, заняття в басейні, бодіфлекс – повірте, тут є, з чого вибрати!

4. Подарункові сертифікати
Сертифікати можуть бути на що завгодно: від покупок в магазин косметики та одягу для вагітних, до послуг в салонах краси та перукарнях студіях. Природно, оплатити кілька сеансів в солярій для майбутньої мами було б безглуздою тратою грошей, а от сертифікат на хороший апаратний педикюр припав би дуже доречним. Особливо на останніх місяцях вагітності.

5. Курси рукоділля, живопису і т.д.
По виходу в декрет у працюючих жінок виявляється маса вільного часу. І, коли інстинкт гніздування вже задоволено: все в будинку сяє чистотою, а випране і випрасуване придане малюка складено стопкою в шафі, з’являється можливість зайнятися чимось цікавим і корисним. Існує багато варіантів експрес-курсів, де за кілька занять навчають азам вишивки, в’язання, валяння, декупажу та багато чого іншого. До речі, наявність хобі відкриває більший простір у виборі подарунків – ну хто ж відмовиться від заповітних пакетиків бісеру або різнокольорових клубків вовни, або не прийде в захват від тюбиків масляної фарби для малювання ?!

6. Екскурсійна поїздка, квитки в кіно або театр
Такий подарунок варто дарувати тільки тим вагітним, хто добре себе почуває і у кого є надійний компаньйон. Що це буде: вилазка на пікнік або кілька днів у спеціалізованому санаторії, похід у кінотеатр або прем’єра вистави – залежить від стану здоров’я і переваг майбутньої мами.

7. Фетальний доплер
Цей невеликий медичний прилад, за допомогою якого можна моніторити стан малюка в утробі, забезпечить жінці спокій і впевненість. Особливо це актуально для жінок, що перенесли у минулому викидень або завмерлу вагітність.

Однак, якщо вагітна жінка, якій призначається подарунок, недовірлива або скептично ставиться до сучасних методів діагностики, на фетальний доплер краще не витрачатися.

Вішліст «вагітних» подарунків можна продовжувати нескінченно. У нього не увійшли солодкі цукеркові букети, фотосесія, тематичні журнали, книги і багато інших речей, здатних викликати посмішку на вустах майбутньої мами.

Існує думка, з якою ми згодні, що дарувати набагато приємніше, ніж отримувати. А робити подарунок вагітній жінці приємніше подвійно -адже радість мами обов’язково відчує і її малюк!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...