Віртуальний секс у допомогу сучасній жінці

209Не секрет, що самотніх жінок у нас в країні багато. І число їх росте з кожним роком. Але жінок, незадоволених в сексуальному житті набагато більше. Така думка соціологів. Але можна припустити, що реальні цифри ще більше, адже чи всяка жінка стане відповідати на це зовсім нескромне питання відверто?

Незадоволеними в ліжку виявляються не тільки самотні і незамужні панночки. І не тільки дружини чоловіків імпотентів, але і ті, кому пощастило завести недосвідченого або невмілого коханця, чоловіка з передчасним оргазмом або просто егоїста, який думає тільки про власне задоволення і мислити інакше просто не в змозі. Багатьом жінкам зараз взагалі не вистачає часу на особисте життя на противагу кар’єрі. Причин і обставин багато, а проблема залишається. Медики вже давно помітили, що вимушену сексуальну стриманість жінка в цілому переносить гірше за чоловіка. З часом з’являються такі симптоми як запальність, нервозність, дратівливість. Нерідкі коливання настрою, емоційні спалахи. Надалі може розвинутися депресія, невроз або неврастенія, а що з цих симптомів гірше, сказати складно!

І ось на горизонті нашого просунутого комп’ютерного життя замаячила новинка у вигляді віртуального сексу. Що це таке? Якщо ти жодного разу не пробувала, то ризикни, навряд ти щось втратиш.

Спілкування з партнером відбувається в режимі реального часу на спеціалізованому сайті. Спершу потрібно придумати нік і ввійти. Потім можна переглянути, хто на сайті знаходиться (чоловіків, звичайно ж, більше). Завести невимушену бесіду спершу можна в загальному чаті. Але найважливіше те, що ти зможеш відправляти партнеру, що придивився, приватні повідомлення, які ніхто окрім нього побачити не зможе. Якщо він тобі перестав (скажімо, нагрубіянив) подобатися то ти відразу ж можеш відправити його в ігнор, і повідомлень від нього не послідує. У приватному ж спілкуванні ти зможеш вести бесіди на будь-які теми, аж до найвідвертіших. Деякі партнери влаштовують там справжні сексуальні оргії. І це за умови, що ти не знаєш майже нічого про партнера. Він не зобов’язаний відповідати правдиво на питання про вік, зріст і т. д., втім, як і ти. Багато хто в чатах знаходить постійних співбесідників або партнерів по вірту. Заходять щодня і, нічого не боячись і не соромлячись, реалізовують свої сексуальні фантазії, нехай навіть в такому умовному вигляді.

Якщо зовсім відверто, то часто задачею спілкування є одночасна (не можна сказати, що сумісна, адже контакту немає) мастурбація. По медичних міркуваннях вона давно вже визнана не тільки нешкідливою, але і сприяючою зняттю зайвої сексуальної і емоційної напруги. Так, заміжні жінки вважають, що приймати такий вид сексу за зраду – просто смішно, тому їх совість кристально чиста. Якщо у тебе немає досвіду подібних пригод, то тобі ніколи не пізно спробувати: знайди секс-чат в пошукачі і …обережненько подивися. Говорять, що після спілкування в цих розпусних чатах укладено досить багато реальних шлюбів. Можливо, це і плітки, але сексуальна гармонія в них присутня напевно!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...