Віртуальна любов: переваги і недоліки

virtualnaya_lubovВ епоху сучасних технологій багато хто бажає знайомитися по Інтернету, щоб не витрачати зайвий час на пошуки партнера. Саме тому дану статтю хотілося б присвятити віртуальному коханню і розібратися, які його плюси і мінуси.

Переваги любові в мережі 

• Свобода вибору 

Ви вільні самостійно обирати того, з ким хочете спілкуватися, вам нікого не нав’язують. Достатньо лише встановити фільтр пошуку і вибрати вподобаного кандидата.

• Примноження власних достоїнств 

Спілкуючись в мережі, ви завжди можете виставити себе у вигіднішому світлі, ніж є. Робити це можна лише в тому випадку, якщо ви не хочете переносити відносини з онлайну в офлайн.

• Побудова розмірених, правильних відносин 

Тут можна не поспішати з розвитком відносин. Завжди можна зайвий раз подумати, сформулювати красиву фразу і тільки тоді її відправити партнеру, не ляпнувши нічого зайвого.

• Відкритість 

Багато людей можуть відкритися в Інтернеті краще, ніж у житті, поділитися таємним. Це пов’язано з тим, що під час листування співрозмовники не бачать емоцій один одного.

• Сильні переживання до моменту першої зустрічі 

Тут також можуть бути почуття. Багато хто закохуюється у своїх співрозмовників, а також хвилюється, як пройде перша зустріч, чекають із нетерпінням знайомства з віртуальним другом.

Недоліки кохання в інтернеті

• Ефект присутності відсутній

Під час листування неможливо почути голоси, видно лише фотографію. Часто люди видають себе за інших, саме тому один із партнерів жорстоко розчаровується на першому побаченні.

• Тисячі кілометрів між співрозмовниками 

Буває й так, що люди знайомляться, спілкуються, але зустрітися не можуть, бо перебувають у тисячах кілометрів один від одного. Це стає великою проблемою.

Як бачите, у віртуального кохання є свої плюси і мінуси. Тому, якщо ви ще не пробували будувати таких відносин, раджу таки провести експеримент. А раптом саме в Інтернеті ви знайдете свою половинку.

Кохайтеся, бо ви того варті!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...