Віргінія

Перекладається з латинської як – "незаймана", "цнотлива".

Віргінія незалежна, не терпить тиску з боку, але якщо захоплена чимось сама, зробить все бездоганно. Може бути поступливішою, і привітною, але тільки з тими, хто не тисне на її психіку, не намагається підпорядкувати її волю. Легко дратується, виходить з себе. Рідко хто служить для неї авторитетом. Ніколи не змінює переконань, стабільна в поглядах, тому переконати її буває важко. В усьому покладається виключно на свій досвід, мало кому вірить на слово, намагається все перевірити ще сама.

Віргінія обов'язкове і пунктуальна, не любить, коли хтось спізнюється на зустріч, сильно злиться, може не дочекатися і піти, а може навмисно дочекатися і влаштувати прочуханку. Самокритична, вимоглива до себе. Воліє в колі своїх знайомих мати таких людей, які близькі їй по духу і складу характеру.

Часто буває занадто принципова і нетерпима до помилок інших. Не хоче зрозуміти когось або увійти в становище іншого, не приймає виправдань. Однак люто бореться з несправедливістю, не помічаючи, що сама часто буває несправедливою. Безжальна з брехунами, інтриганами, склочник.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...