Віра

Походить від російського слова – "віра".

У Віри добре організований практичний розум, кмітливість у конкретних справах, тверезість в оцінці того, що відбувається. Віра не позбавлена творчих здібностей, найчастіше вона музична, але той, хто побачивши її за роялем, вирішить, що перед ним знаходиться створення, що живе виключно духовним життям, глибоко помиляється. Віра чудово знає, чого вона хоче від життя і ніколи не упустить свого. І це якість в ній явно перевищує емоційне сприйняття світу, панує над мріями і фантазіями.

Віра тверезо дивиться на все, їй і в голову не прийде, що з милим може бути рай у курені. Вона вважає, що для земного раю потрібні цілком реальні речі. Якщо емоції заважають вам підпорядкувати розум логіці, частіше радьтеся зі знайомою Вірою – вона швидко поверне вас на грішну землю.

Майбутнього чоловіка Віра рідко вибирає серед однолітків, воліє їм чоловіків постарше. Має найчастіше одну дитину, в якому душі не чує, а якщо ця дитина – дівчинка, то Віра заздалегідь починає збирати для неї придане. Дітей виховує в строгості, прихильниця пуританської моралі. Віра ладнає зі свекрухою, бо знає: зі свекрухою треба ладити. Робить це вона майстерно – не втрачаючи своєї гідності і задовольняючи претензії самої прискіпливої свекрухи. Її смачні обіди і накрохмалені серветки, дбайливе ставлення до дітей, відданість чоловікові призводить до того, що її починають любити навіть ті родичі чоловіка, які спочатку були проти шлюбу. Віра не скандальна, не склочна по натурі, Віра тим не менш рідко має близьких подруг. Не прагне рано вийти заміж.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...