Випадання волосся під час вагітності і після. Що робити

Випадання волосся під час вагітності і після. Що робитиВолосся на голові росте нерівномірно. Багато хто з нас помічали, під час весняного авітамінозу, так звану «линьку». Зазвичай це неприємне явище проходить само-собою або за допомогою вітамінних комплексів. В той же час, багато майбутніх і вже мами скаржаться на сильне тривале випадання волосся.

Що є нормою, а коли бити тривогу
За даними фахівців – трихологів, середньостатистична норма випадіння волосся, приблизно, 60 – 100 шт. Щоб підрахувати їх необхідно скористатися наступною рекомендацією. Протягом 3-4 днів (це важливо) Не мийте голову. Протягом строку розчісуйте гребінцем (Не масажкою) і підраховують кількість волосків. Приплюсуйте ті, що залишилися вранці на подушці, в головному уборі і на плечах, а також накиньте зверху ще 5 шт. в день на те, що ви не помітили. Потім вимийте волосся, перекривши слив у ванній сіточкою. Зберіть волоски і перерахуйте. Загальну суму поділіть на 3 або 4. Це і буде ваш середній результат.

При цьому слід враховувати, що іноді через гормональні зриви, спостерігається випадання волосся в період з 2-го по 6-ий місяці вагітності. У більшості випадків така «линька» не потребує лікування.

Але якщо волосся випадає занадто сильно, а також не припинило рідшати після 6 місяців – зверніться до лікаря. Вам призначать додаткове гормональне тестування.

Причини проблеми
Стрес
Це найбільш поширена причина випадіння волосся не тільки у вагітних, але і в цілому у всьої слабкої статі в наші дні. На жаль, саме цей варіант найважче піддається корекції. Так як жінка, помічаючи все більше волосків на гребінці, засмучується, а від цього процес тільки посилюється. Виходить замкнуте коло. Щоб з нього вийти необхідно докласти зусиль. В першу чергу напасть лікується свіжим повітрям, сонцем і приємним спілкуванням. Можна спробувати на собі елементи аутотренінгу: просто, безпечно і ефективно. Нарешті, за рекомендацією гінеколога, допускається лікування заспокійливими настоями трав.

Брак вітамінів і мінералів
У період вагітності жінка потребує посиленого комплексу мікроелементів. Для волосся необхідні цинк, селен, залізо та ін. Дуже важливо не забувати також про вітаміни А, Е, С. Тому хороший комплекс харчових добавок – не тільки гарантія здоров’я вашого малюка, але й необхідна умова для збереження краси.

Зміни гормонального фону
Виявляється за допомогою аналізів. Лікується за рекомендаціями ендокринолога.

Методи відновлення
В даний час можна придбати величезну кількість різноманітних засобів для зміцнення і зростання волосся. Але куди краще використовувати народний досвід. Так як, з одного боку всі магазинні шампуні і бальзами засновані на тих же натуральних речовинах з додаванням консервантів, ароматизаторів та барвників, з іншого бабусині методи дешевші і натуральніші.

Ось кілька з них
Житній хліб необхідно ретельно розпарити і нанести на шкіру голови. Залишити на годину. При змиванні користуватися шампунем немає необхідності, тому що маса, сама по собі, відмінно очищає волосся.
Хороший ефект досягається при обполіскуванні голови після миття відваром цибулиння, кропиви, любистку.
З давніх пір відмінно зарекомендували себе касторова і реп’яхова олія. Їх необхідно підігріти, нанести на шкіру, надіти поліетиленову шапочку і укутати рушником на 20 хвилин.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...