Винайдена сукня, яка видає збудження жінки

Винайдена сукня, яка видає збудження жінкиНова сукня під назвою Intimacy 2.0 придумав голландський дизайнер Даан Розегарде.

Сукня складається з шкіри і “розумної” непрозорої фольги, яка стає прозорою під впливом електричних імпульсів. А вони, в свою чергу, з’являються при підвищеному серцебитті. У сукні використовуються бездротові технології, електроніка, рідкокристалічні панелі, мідь та інші матеріали.

Сам дизайнер вважає своє творіння “техно-поетичною модою”. На думку Даана, плаття Intimacy 2.0 відображає зв’язок між інтимністю і технологіями.

“Я використовував технології не тільки заради їх функціональності, але і в якості інструменту для створення інтимності на особливому, особистому рівні, який в нашому сучасному технологічному суспільстві стає все більш важливішим”, – заявив дизайнер.

В даний час Даан веде переговори щодо виробництва модної версії сукні, яка буде реагувати на будь-які моменти хвилювання або збентеження жінки. Футуристичний одяг зараз виставлений на показ в Китаї, а Даан продовжує збирати нагороди за своє творіння. Серед них премія за дизайн Dutch Design Award, яка вручається в Нідерландах, а також приз найуспішного дизайнера Китаю.

Нова сукня вже побувала в британських музеях Вікторії і Альберта і Tate Modern, на нього милувалися відвідувачі безлічі міжнародних галерей. Залишилося тільки з’ясувати, якій же дівчині захочеться носити сукню, яка буде ставати прозорою кожного разу, коли вона буде переживати інтимне збудження?

Стаття перекладена з сайту: ivona.bigmir.net

Фото з сайту: www.sooq.nl

Поділитися в...

Вас може зацікавити...