Він зрадив! Як жити далі

Він зрадив! Як жити даліСімейні відносини відіграють величезну роль у житті будь-якої жінки. З роками подружжя стають найближчими людьми. І тим складніше пережити факт зради коханого. Звістка про іншу жінку спочатку не вкладається в голові. Здається, що такого просто не може бути. Потім приходить відчай. Що робити далі? Пробачити? Як? І чи не стане це приводом для подальших зрад? Розійтися? Але, можливо, це була лише дурна помилка. Хіба варто ламати відносини, в які вкладено стільки сил через те, що чоловік один раз «оступився»? Чим довше думаєш про це, тим складніше прийняти рішення. Як же вчинити в даному випадку?

Насправді проблема зрад, на жаль, стара як світ. І, відповідно, давно накопичена величезна життєва мудрість з цього питання. Тим не менше, всі люди різні. Те, що прийнятно для одних, категорично не підходить іншим. Тому головне в подібній ситуації слідувати своїм внутрішнім переконанням. А щоб зібратися з думками, не “розчинитися» в образах і розпачі ми пропонуємо вам покрокову інструкцію подальших дій.

Природа зради

Знаменитий психолог Джон Грей написав колись цікаву книгу, що стала згодом бестселером: «Чоловіки з Марса, жінки з Венери». Очевидно, автор непогано розбирався в даному питанні. Дійсно, іноді, здається, що ми родом з різних планет. Це відчувається в усьому, в тому числі і у відносинах до адюльтеру. Якщо для жінок зрада – завжди зрада, то для сильної половини людства – всього лише фізіологічний акт. Тому і ставлення до нього набагато простіше.

Ще один факт, який важко прийняти нам, дівчатам, полягає в тому, що як би не любив чоловік свою другу половинку, рано чи пізно, йому захочеться «спробувати щось ще». Це не залежить від ставлення до дружині, її краси, винахідливості в ліжку і інших якостей.

Найбільш часті причини зрад

Нудьга і бажання випробувати щось нове.

Необхідність довести самому собі, що він ще «о-го-го». Саме тому і виникла приказка «Сивина в бороду, біс – у ребро».

Навіщо чоловіки зізнаються в зраді

  1. Якщо розуміють, що дружина скоро сама про все дізнається (попався з коханкою на очі друзям, пішли плітки в колективі). Цей варіант не обіцяє нічого хорошого, тому його ставлення до сім’ї залишається абсолютно незрозумілим.
  2. Якщо хоче розлучитися. Більше того, історії відомі випадки, коли і зради то і не було, але чоловік «симулював» її, щоб, на його думку, піти «без зайвих заморочок». Ви ж самі його тепер виженете.
  3. Нарешті, третій варіант. Просто заїла совість. Почуття неприємне, довго терпіти складно. Тому, з часом, здається, що набагато легше перекласти проблему на тендітні жіночі плечі: «ось люби мене тепер такого, який я є, а ні – знайду до кого піти».

Що робити, якщо чоловік зрадив

Спробуйте заспокоїтися. Так, це дуже складно. Але витрачені даремно нерви будуть відновлюватися довго. А істерики ще нікого не врятували від краху. Якщо дуже хочеться можна поплакати або заліпити йому гарного ляпаса. Але «побиватися» точно не варто.

Не поспішайте з прийняттям рішення. В даному випадку вміння стримуватися і уважно слухати грає мало не вирішальне значення. Строго кажучи, саме чоловік винен у такій ситуації, відповідно йому варто шукати вихід.

Якщо ви вирішили зберегти сім’ю, постарайтеся щиро пробачити благовірного. Регулярні нагадування про те, що він зробив не підуть на користь ні вам, ні йому. Навпаки, постарайтеся знайти «точки дотику»: погортайте сімейний фотоальбом, поїдьте куди-небудь разом.

І міцного вам шлюбу!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...