• Без категорії

ВІН ПРОСТО ПСИХ! … АБО 9 ПОШИРЕНИХ ПРОБЛЕМ У ВІДНОСИНАХ З ХЛОПЦЕМ

ВІН ПРОСТО ПСИХ! ... АБО 9 ПОШИРЕНИХ ПРОБЛЕМ У ВІДНОСИНАХ З ХЛОПЦЕМСеред жінок поширений вираз: “Всі мужики – сволочі!” Тим не менш, зустрічаючи нового чоловіка, ми думаємо, що він не такий, що він – найкращий … Найчастіше, жінок приваблюють приємні на перший погляд люди, вони чарівні, веселі, з ними цікаво. Але! Користуючись жалем і симпатією оточуючих людей, багато з них здатні одержати все. Або майже все.

Як не потрапити в небезпечну або просто неприємну ситуацію?

Ознайомтеся з дев’ятьма неприємними ознаками майбутніх проблем у відносинах з хлопцем, поки не стало надто пізно!

  1. Фінансова нестабільність і безробіття для нього звичайна справа.

Часто психологічно нестабільні люди не здатні зберігати роботу і виконувати свої фінансові зобов’язання (квартплата, кредити і т.д.). Для таких людей вважається нормальним недотримання правил робочого розпорядку і дисципліни праці. Вони вважають, що мають право спізнюватися, конфліктувати з начальством (навіть у дрібницях), оскільки не відчувають провини і почуттів поваги до оточуючих людей.

  1. Швидкі відносини.

Ви повинні тримати подалі від хлопців, які пропонують вам “з’їхатися” вже в перші дні після знайомства. Він може дійсно серйозно образитися на вашу відмову, постарається натиснути на вас, зіграти на жалості і бажанні уникнути конфлікту. Всі, хто не хоче жити за його правилами, стикаються з агресією і подальшим відчуженням.

  1. Чудовий автор.

Одна з ознак психічної нестабільності молодої людини – надмірне перебільшення фактів в його оповіданнях. І найцікавіше те, що він може не запам’ятовувати свої вигадки і з часом події в його оповіданні починають суперечити один одному. Хороший приклад: він розповідає вам про те, що є великим інвестором великого проекту, але якщо ви почнете копати глибше, то зрозумієте, що він не може довго розмовляти про свою роботу, починає нервувати і прагне змінити тему.

  1. Весь світ йому зобов’язаний.

Люди такого типу вважають, що у них мусить виходити абсолютно ВСЕ. Якщо раптом щось іде не так, вони впадають в крайню ступінь люті і їх дуже складно заспокоїти. Крім того їм характерна нездатність до співчуття і почуття провини.

  1. Поводження зі слабшими.

Якщо ви хочете дізнатися про людину більше, подивіться як він поводиться з тваринами, людьми похилого віку та інвалідами. Чому саме з ними? Все дуже просто – вони не можуть нічого дати натомість, а так ви перевірите його щирість і вміння віддавати.

  1. Чарівна особа.

Чи не здається вам, що він трішки занадто привабливий? Він ввічливий, красномовний, викликає емпатію, і робить все, щоб якнайшвидше розташувати тебе до себе. Неврівноважені люди з легкістю зачаровують, маніпулюють людьми і піддають їх тотальному контролю з метою відвернути від розкриття їх істиної сутності. Крім того, чарівність компенсує їх нездатність відчувати і виражати людське тепло.

Не розслабляйтеся в присутності незнайомців. Хлопці такого типу будуть ніжно витирати твої сльози, якщо вас кинув ваш попередній залицяльник, вислуховувати всі ваші скарги на будь-які навіть самі ідіотські теми, виступати в ролі жилетки в ті хвилини, коли ваш захист ослаблений. Насправді, його готовність використовувати свою природну чарівність і відсутність збентеження дарує йому можливість подобатися практично всім дівчатам, вигідно виступаючи на тлі інших невпевнених хлопців в двох метрах від вас.

  1. Поза правил.

Агресори живуть за принципом “король світу”. Життя – суцільне задоволення, а ті кого це не влаштовує потрапляють під каток його незадоволення. Якщо йому треба – він піде і візьме бажане. Його не хвилює, що по дорозі до бажаного, він може заподіяти біль, образити оточуючих або ж сам постраждати від наслідків. Кредо таких хлопців: “Візьми сам, або візьме хтось інший”.

  1. Секс-змагання.

Незалежно від того який він у ліжку (лев або ж пташеня), ваше задоволення для нього перемога. Але не тіште себе ілюзією, справа не в близькості, а в досягненні мети. Ви на сьомому небі – значить можна поставити галочку і зайнятися іншими справами.

  1. Істина – це я.

Він ніколи не визнає своєї неправоти. Хочете висловити йому, що він не правий? Будьте готові до люті, яку він направить на вас – мало не здасться!

Якщо ви вплуталися у відносини з неврівноваженою людиною, будьте обережні зі своїми звинуваченнями. Будь то пізнє повернення додому або ж запах чужих парфумів. Вам пощастить, якщо ви уникнете скандалу, в якому опинитеся винуватою, але будь-якому випадку не вірте виправданням такої людини.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...