Вільгельм

Перекладається з древнегерманского як – "вольовий".

"Зимовий" Вільгельм вимагає до себе особливого ставлення: він не терпить підвищеного тону, силового впливу у відносинах з ним. І дорослий Вільгельм має непростий характер, але ладити з ним можна. Він сміливий, рішучий, чесний у відносинах. А запальність йому всі близькі прощають, знаючи, що він беззлобен, необразливий. "Весняний" Вільгельм занадто обережний, передбачливий, і багато хто розцінює це як його нерішучість. Він нікому не довіряє, кілька разів все перевіряє ще раз, довго роздумує, як йому вчинити. І довго не одружується, хоча має багато сексуальних партнерок, з ретельністю вибираючи собі подругу життя. Будує міцну сім'ю, відданий їй по-своєму: у нього можуть бути скороминущі захоплення, але зрадою він це не вважає.

"Літній" Вільгельм м'якше за характером, ніж інші, може поступатися в дрібницях, але в принципових питаннях невблаганний. Перший шлюб у такого Вільгельма нерідко буває невдалим, він одружується під натиском дівчини, з якою зустрічається, поступається їй і робить необачний крок: вони нерідко бувають несумісні по характерам. "Осінній" Вільгельм вбирає в себе всі найкращі якості справжнього чоловіка: він смів, рішучий, розсудливий, заповзятливий, уважний і послужливий з жінками, хоча нікому не дозволить маніпулювати собою. Він надійний товариш, прекрасний чоловік, люблячий батько. У такого Вільгельма зазвичай буває один шлюб, він серйозно підходить до вибору дружини і рідко помиляється.

Вільгельм не любить надовго їхати з дому, завжди прагне до сім'ї. Уважно ставиться до виховання дітей, намагається дати їм гарну освіту. Будинок для нього – фортеця, де він може відпочити від напруженого робочого дня і приділити час своїм захопленням. Любить грати в шахи, колекціонувати рідкісні марки, вміє майструвати, у нього добре виходить різьба по дереву. Вільгельм – чуйний і добрий чоловік, до нього тягнуться люди, має багато друзів. Дуже гостинний, щедрий душею людина.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...