Вагітність – про все важливе для майбутніх мам

Вілен

Походить від скороченого – "В. І. Ленін".

Вілени дуже контактні, швидко сходяться з людьми і користуються успіхом у жінок. З ними у Вілен відносини досить складні. Влюбливі, що міняють жінок як рукавички, самі вони надзвичайно ревниві й вимагають, щоб кожна з його чергових обраниць зберігала вірність тільки йому, Вілену. Дружиною Вілена – насмішка долі! – Виявляється жінка нічим не примітна, "сіра миша", часто позбавлена смаку. У родині командує Вілен, дружина його права голосу не має. У нетверезому стані Вілен буває особливо ревнивий і впертий.

"Осінні" не терплять нічийого диктату. Вони спокійні і терплячі. Більше "лірики", чим "фізики". М'які за характером, вони не в змозі відмовити в проханні, хоча свідомо знають, що не виконають обіцяного. Серед них часто зустрічаються люди творчих професій. "Зимові" чоловіки удачливі і прагматичні, успішно роблять кар'єру. Вони володіють аналітичним складом розуму, скептичні в оцінці людей, не приймають на віру нічого, поки не побачать на власні очі. Одружуються після того, коли переконаються, що твердо стоять на ногах.

Вілени егоїстичні, більше думають про свою вигоду, можуть і обдурити, якщо це знову-таки їм буде вигідно; болісно реагують на критику. Вони акуратні і брезгліви. У шлюбі в Вілен найчастіше народжуються дочки.

Exit mobile version