Вікторія

Перекладається з латинської як – "перемога".

На роботі вона проявляє діловитість, при начальстві навіть намагається форсувати події, повчати оточуючих, але, отримуючи відсіч, миттєво втрачає бойовитість і стає такою, яка вона є завжди.

З усіх професій Вікторія вибере ту, що не вимагає спілкування з людьми і де кінцевий результат залежить виключно від самої Вікторії. Із задоволенням приймає на себе роль домогосподарки, хоча при відповідних зовнішніх даних може стати фотомоделлю або манекенницею.

Вікторія довго вибирає чоловіка. Причиною цьому є не поганий характер Вікторії, як це можуть подумати, і не її високі вимоги до майбутнього чоловіка, а нерішучість. Вона, Вікторія, така завжди, коли мова йде про якийсь рішучий крок у її житті. Після заміжжя, сама ще не вірячи в доконане, Вікторія продовжує випробовувати сумніви з приводу правильності свого кроку. Чуйний, уважний чоловік допоможе знайти їй упевненість в собі, після чого вона буквально перетворитися. Стане довірливою, відвертою, буде безоглядно і сильно любити, жертвувати заради коханого багатьом. Проте один віроломний вчинок чоловіка – і душевну рівновагу знову порушено. А шкода! Вікторія гідна справжньої любові і щастя в шлюбі. Вона турботлива і вірна.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...