Віктор

Походить від латинського слова "віктор", перекладається як – "переможець".

Віктор буде прекрасно почувати себе в тій сфері діяльності, де немає місця мріям і довгих роздумів. З них виходять хороші електрики, серед них багато футболістів, підходить їм і професія футбольного тренера. Якщо ж у них є талант художника, то краще всього він реалізується в графіці. Захоплюються грою в теніс, обожнюють водити автомобіль.

У цих чоловіків багато такого, що може зробити шлюб з ними міцним і щасливим. Вони грунтовні, неквапливі, охоче займаються копіткою працею, володіють великим терпінням. Якщо Віктор педагог або лікар, це зовсім не означає, що в квартирі будуть текти крани, він піклується про матеріальний достаток сім'ї; не скупий. До командного тону дружини ставиться поблажливо, не роблячи з цього проблеми. Виняток становлять "зимові" Віктори: у них упертий, жорсткий характер.

Через почуття обов'язку, що розуміється їм дуже строго, може довгий час жити з нелюбом людиною. Якщо ж розлучається і одружується повторно, то майже все життя мучиться докорами сумління. Дітей виховує в строгості: може скласти їм "розпорядок дня", розписати його по годиннику і вимагати неухильного виконання. Його педантизм часто дратує домашніх, і діти, виростаючи, прагнуть жити подалі від батька. Біду в сім'ю може принести алкоголь – Віктор любить випити.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...