Використання соски може призвести до емоційних проблем у хлопчиків

Всі мами не залізні і періодично втомлюються.
Іноді спокуса заспокоїти крикливого малюка за допомогою соски і забезпечити собі декілька тихих хвилин дуже велика. Але якщо це хлопчик, то потрібно подумати 7 разів.

Ранній розвиток дитини починається в перші дні після пологів.
Але дослідники з університету Вісконсин-Медісон зробили шокуюче відкриття. Виявляється, що соска для дитини чоловічої статі може завдати невиправної шкоди розвитку його емоційного інтелекту. Її використання у хлопчиків заважає їм експериментувати з мімікою обличчя і копіювати дорослих в ранньому дитинстві.

Особливості емоційного розвитку і соски: небезпека для майбутніх маленьких захисників
ВООЗ вже неодноразово представляли суспільству звіти про шкідливість соски. За їх словами, це зручне “заспокійливе” для мам може викликати труднощі із грудним грудним вигодовуванням (дитина смокче груди рідше і тому молоко виробляється менше), прикусом після появи зубів і навіть спровокувати вушну інфекцію. Тепер у прицілі виявилась соска.

Учені стверджують, що малюки ще не розуміють сенсу слів, тому навчаються висловлювати свої емоції, імітуючи дорослих і намагаючись скопіювати їх вираз обличчя. Однак, об’єкт в порожнині рота заважає дитині зобразити мавпувати і відтворювати міміку оточуючих. Особливо це стосується хлопчиків, тому що емоційний розвиток дівчаток швидший, і вони швидко опановують емпатичний стиль спілкування із зовнішнім світом.

Хлопчик із соскою у ліжечку
Дослідники довели, що хлопчики у віці 6-7 років, які регулярно користовувалися соскою у дитинстві, виявили набагато менше бажання відтворювати міміку та емоції персонажів із відео, показаного їм. Студенти коледжу чоловічого роду, які також рідко розлучались із соскою в дитинстві, показали більш низький рівень емпатії.

Тим не менше, світло в кінці тунелю існує: відповідь на питання, чи є соска шкідливою для хлопчиків, неоднозначна. Не обов’язково повністю відмовлятися від зручного аксесуара. Він може бути використаний у нічний час, коли немовлята не взаємодіють з оточуючими.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...