Відвертість руйнує стосунки

Відвертість руйнує стосункиЯк часто надмірна відвертість оберталася для Вас гірким каяттям? Чи бувало таке, що Ви злилися на себе за те, що у Вас «душа нарозхрист» або «язик без кісток»? А якщо ця справа стосується Вашого чоловіка? Тоді ми радимо Вам прочитати цю статтю.

Щоб чоловіки любили і постійно захоплювалися своїми дружинами, потрібно постійно бути жіночною, зберігати якусь загадку в собі і притягати свого чоловіка з новою силою, як це було раніше.

Але часом за побутовими проблемами, стаючи все ближче, ми звикаємо один до одного і стаємо не просто подружжям, а ще й близькими друзями.

Природно, що тут, при самих хороших відносинах, дружини починають викладати своїм чоловікам практично всю інформацію, нічого не тая і з повною впевненістю думаючи, що «він просто зобов’язаний все про мене знати, а що в цьому поганого? Я його люблю і він не перестане мене так само любити, якщо я абсолютно буду відверта з ним ».

Але, на думку психологів, між подружжям повинна все ж зберегтися особлива стриманість, тому як надмірна відвертість може тільки погіршити відносини. Чому?

Відразу обмовимося, що такий висновок зовсім не означає, що між партнерами повинна бути суцільна брехня і таємниця.

Просто дружини повинні бути особливо стримані при розмові на деякі теми, які чоловікам не обов’язково знати. Які це теми?

По-перше, це все, що стосується зовнішності жінки: вона не повинна бути особливо відвертою з приводу того, поправилась вона чи схудла, чи йде їй новий макіяж чи ні, та інші експерименти із зовнішністю.

Такі речі, на думку психологів, краще обговорювати з ким-небудь іншим, з подругами чи сестрою, або мамою.

Те ж саме стосується і розпитувань з приводу особистого життя до вашої зустрічі. Не варто в подробицях розповідати чоловікові про тих хлопців, з ким ви зустрічалися.

Але є одне виключення – партнери можуть в загальних рисах розповісти один одному про ті минулі відносини, які були і щось для них значили. Тут теж має бути без найменших подробиць, адже колишні можуть волею-неволею стати предметом ревнощів іншого чоловіка, навіть якщо це ретельно приховується.

Не варто також хвалитися перед своїм партнером своїм новим залицяльником, компліментами та увагою інших чоловіків. Само собою зрозуміло, це нерозумно і викличе тільки гнів і напади ревнощів.

І ще: ніяких негативних коментарів з приводу його родичів, особливо близьких родичів: матері, батька, сестри, брата і т.д. Якими б щирими не були б ваші відносини, все ж рідні люди завжди будуть рідними, та й вам навряд чи сподобається, якщо і він буде погано відгукуватися про ваших рідних, якщо навіть це насправді так.

Задумайтесь, а не сказала я чогось зайвого? Адже часом «зайва» інформація породжує небажані обговорення та діалоги, яких можна було б уникнути.

Отже, чому ми ділимося з чоловіками, здавалося б самими близькими та рідними? Тому що ми очікуємо якоїсь підтримки, реакції або того ж співпереживання, співчуття.

Ми мимоволі вихлюпуємо те, що думаємо. Просто треба трохи бути стриманою в певних темах і зберегти трішки таємничості і недомовленості, яка дозволяє відносинам бути свіжими, а для своєї половинки залишатися предметом натхнення і бажаною жінкою.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...