• Без категорії

Відпусти минуле: чому не варто спілкуватися з колишнім

Відпусти минуле: чому не варто спілкуватися з колишнімЧасто люди, які тривалий час перебували у відносинах і в підсумку розлучилися, продовжують спілкування, але вже на іншому рівні.

Розрив відносин – це завжди травма для обох сторін, і для того, щоб впоратися з цими переживаннями, потрібен час. У цей період краще уникати спілкування один з одним, так як для когось з пари воно може бути дуже болючим.

  1. Психологічна травма

Вчені з Університету Окленда (Нова Зеландія) зуміли довести, що спілкування з колишнім може стати причиною психічного розладу. В ході експерименту з’ясувалося, що чоловіки підтримують відносини з екс-подружками найчастіше заради сексу, в той час як дівчат тягне до колишніх хлопців емоційна прив’язаність.

  1. Неможливість побудувати нові відносини

Спілкування з колишнім затягує тебе в колишнє “болото”. Ти починаєш жити спогадами про ті хороші моменти, які між вами були, а регулярне спілкування є додатковим стимулом для появи непотрібних думок. Якщо ти відмовишся відпустити минуле і не відкриєшся світу і новим знайомствам, ти можеш надовго застрягти на одному місці.

  1. Ставиш під загрозу його особисте життя

Якщо твій колишній хлопець зумів налагодити особисте життя і почав зустрічатися з іншою, то тобі варто звести спілкування з ним до абсолютного мінімуму – особливо, якщо у тебе залишилися до нього почуття. Так ти тільки будеш сипати сіль на ще не зажившу рану, і плюс до цього – давати привід для ревнощів його новій подружці. Якщо ти його цінуєш, як доброго друга, дай йому шанс бути щасливим. І не втрачай власний!

  1. Ви ніколи не будете друзями

Дуже рідко між колишніми виникають щирі відносини, в яких немає шлейфу з минулого. “Давай залишимося друзями”, – це прощання, але ніяк не реальна пропозиція дружити, і це потрібно розуміти кожному. Якщо ви обидва пішли своїми шляхами і створили нові сім’ї, то своїми зустрічами ви ризикуєте оживити давно забуті почуття (особливо під впливом алкоголю). Спілкуватися з колишнім – ходити по краю прірви, можна оступитися і зруйнувати життя не тільки собі і йому, але і вашим нинішнім половинкам.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...