Відпочинок на Чорному морі, куди крім Криму можна поїхати?


Жителям України не можна скаржитися на брак морських курортів. Але, як тільки згадують про море або пляжі в межах нашої країни, відразу на думку приходять курорти Криму. Але Крим нас цього року з очевидних причин відпадає як місце спокійного відпочинку та і ціни там постійно завищені. І саме з цих причин велика частина не дуже багатих сімей для відпочинку вибирають Одеську область або Північне Причорномор’я. Однак там немає кипарисів, гір і галькових пляжів, і звичайно, море не настільки прозоре. Але все це легко компенсується за допомогою прийнятних цін на харчування і проживання, степовим повітрям, і мілким морем, яке ідеально підходить для дитячого відпочинку. Також в останні роки з’явилась велика кількість комплексів, які по рівню сервісу наближаються до Турецьких готелів. Ось приміром літній табір https://startimecamp.com/.

У Херсонській області є великий вибір місць для відпочинку, і при цьому вибір екскурсій на один день, це і дніпровські плавні, і Олешківські піски, і звичайно ж Асканія-Нова.

Скадовськ, місто в Херсонській області, знаходиться на узбережжі Чорного моря, живе і затишне. Для відпочинку на Чорному морі це невеликий місто цілком підійде, тут є житло з невеликим віддаленням від моря, атракціони і розважальні заклади. Головний мінус Скадовська – мілководдя, але, крім того, що на пляжах мілко ще там велика кількість водоростей. Але й з причини наявності цих же водоростей повітря тут наповнений йодистими сполуками. І з цієї причини купатися на скадовських пляжах корисно, але не дуже приємно.

Селище Лазурне, також у Херсонській області, дуже галасливий курорт. Велика частина відпочиваючих – це молодь. Перша лінія узбережжя зайнята оздоровчими закладами, а інша частина цього селища приватний сектор, які пристосували для прийому відпочиваючих. Пляж у Лазурному, можна назвати окультуреним, тут є атракціони, роздягальні, туалети, бетонна набережна. Але на вихідні пляж переповнений і брудний.

Ще одним таким курортом можна назвати Залізний Порт. Головне достоїнство цього селища це пляж. На околицях пляж досить широкий і чистий. Уздовж пляжу велику кількість атракціонів, розважальних закладів, барів і кафе. Ще одним плюсом Залізного Порта є недороге житло. Але для недорого відпочинку на Чорному морі цей курорт підходить якнайкраще. Не варто селитися близько до набережної, там буде занадто шумно, але в цьому випадку доведеться витрачати час для того, щоб дістатися до моря.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...