• Без категорії

Відновлення фігури після пологів

Відновлення фігури після пологів

В нормі, за час вагітності жінка повинна набирати 10-12 кілограмів, великачастина яких іде відразу під час пологів (вага малюка, навколоплідних вод,плаценти, втрата крові та ін.) Решта набраної ваги йде в перші 2-3 місяці, алебуває і швидке відновлення після пологів, тоді це відбувається ще раніше. Однакбагато майбутніх матусь набирає набагато більше норми, а тому, після пологів їмнеобхідно докладати зусилля, щоб привести себе в порядок.

Відновлення фігури після пологів починати можна з носіння післяпологовогобандажа, що допомагає втягнути животик жінки і що сприяє прискоренню скороченняматки. У разі відсутності бандажа, замість нього можна скористатися дитячоюпелюшкою, підв’язуючи животик. Що стосується гімнастики після пологів, фізичнихнавантажень, для жінки, що недавно народила,вони обов’язково повинні бутипомірними. Важкі навантаження здатні нашкодити організму, і так змученоговагітністю і родовим процесом. Як наслідок, може зменшитися кількість грудногомолока, і навіть повністю зникнути.

Гімнастика після пологів ізниження ваги

Коли ж починати активно діяти на відновлення фігури після пологів: вправи, басейн,аеробіка, гімнастика після пологів та інше? Доктора рекомендують відкласти всіці заходи, як мінімум на 2 місяці.

Взагалі, приступати до виконання фізичних вправ можна тільки тижнів через6-8 після пологів звичайних і не раніше, ніж через місяця 2-2,5 післякесаревого розтину. Цей термін потрібно витримати обов’язково, оскільки раннінавантаження, наприклад, на м’язи живота здатні вилитися в безлічнеприємностей, зокрема в розходження швів після кесаревого або зашиванняпромежини, підвищення внутрішньочеревного тиску й опущення стінок піхви. Крімтого, інтенсивні тренування підвищують кількість молочної кислоти, що надаєнезвичний присмак грудному молоку для маляти, що може відбитися на йогоповедінці біля грудей. До цього часу якраз повинні закінчитися післяпологовівиділення, матка почне повністю скорочуватися, а молода матуся звикнеться зновим режимом дня і навчиться знаходити вільну хвилинку в цьому щільномуграфіку для себе коханої.

Що стосується вправ, то можна виконувати практично будь-які. Однак,обов’язково враховувати, що вправи на прес, наприклад, можуть викликатидискомфорт, оскільки у недавно народившої жінки можевідчутно боліти поперек і спина. Деякі матусі не можуть через це навіть лежатина животі. Тому, навантаження повинні зростати поступово, і приступати до нихварто без фанатизму.

Відмінно і досить швидко формує талію звичайний залізний обруч іобертальний диск. А ще краще оформити контури фігури зможе танець живота. Цеунікальна річ по впливу на тіло – танець живота зміцнює і опрацьовує самеглибокі м’язи преса, таза і стегон, недоступні, наприклад, при заняттяхаеробікою. До того ж, він нормалізує процеси кровообігу в нижній областіживота, що для жінки, після пологів важливо.

Що ж до частої проблеми жінок після народження дитини – целюліту,то його причина – в порушеннях жирового обміну в організмі. Боротися з нимможна успішно і в домашніх умовах, особливо на ранніх етапах. Головне тут -фізична активність, здорове харчування, масаж проблемних зон, використання антицелюлітних кремів. Техніка антицелюлітногомасажу проста: прийміть душ, витріться насухо, і спеціальним масажером або щіткою енергійно круговими рухами розтирайтеживіт, стегна, сідниці. Потім нанесіть спеціальний крем проти целюліту.

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...