Відносини «за звичкою»: піти чи залишитися?

Відносини «за звичкою»Відносини за звичкою піти чи залишитися? Звичка – справа неабияка. Інколи надто важко відрізнити звичку від любові, тому з приходом чергової річниці стосунків з рідною людиною часто важко зрозуміти, на якій основі вони базуються.

І ось вже у Вашій голові майнула думка: «А може пора все припинити?». Яким же чином можна розібратися, чи варто ставити крапку в союзі двох сердець, або такий крок стане великою помилкою?

Більшість людей, що колись пристрасно любили один одного, схильні переживати якийсь дискомфорт у відносинах. Криза чи пішла любов?

А може, все набагато простіше, і двоє людей продовжують жити разом тільки керуючись звичкою?

Хоча, трапляється й так, що накочує неймовірна втома, побороти яку може лише своєрідна «відпустка».

Що ж, якщо і Вас торкнулася подібна ситуація, спробуйте розлучитися. Тимчасово. Ні, це зовсім не означає, що пора розірвати відносини. Розрив – хвороблива річ навіть для людей, які вже не відчувають теплих почуттів по відношенню один до одного.

І не потрібно збігати від коханої людини на інший кінець планети. Просто спробуйте тимчасово пожити окремо. А якщо ваша пара досі не обзавелася власним «гніздечком», просто обмежте спілкування.

Безумовно, думки про те, як поживає у Вашу відсутність коханий або кохана відвідуватимуть Вас постійно. Однак у той час, як Вас відвідують такі думки, потрібно звернути увагу на свої внутрішні відчуття.

Сумуєте Ви за своєю «другою половинкою»? Можливо, Ви зрозумієте, що не в силах терпіти більше ні хвилини вже наступного дня, а може бути, з подивом виявите, що пройшло більше тижня …

Дуже важливо зрозуміти, чи погано Вам без коханої людини. Виходить у Вас займатися звичними справами в його відсутність?

Якщо ж Вам спокійно, значить Ви більше не потребуєте в його суспільстві, а якщо не знаходите собі місця, то шанс на реабілітацію все ж є. Просто подумайте і усвідомте, коли Ви краще себе почуваєте – поруч з людиною або без неї.

Ще один важливий момент, зрозуміти, чи цікавлять Вас особи протилежної статі. Доведено, що людина, дуже захоплена своєю «другою половинкою», не проявляє подібного інтересу. Ні, він звичайно може вступати в спілкування, проте сприймає інших людей лише як приятелів або співрозмовників, не звертаючи уваги на їх «принади».

А от якщо Ви все частіше ловите себе на думці, що сходили б з новим знайомим на побачення, можливо це і є ознака того, що колишні почуття згасли, і Ви прагнете до нових.

Не варто списувати з рахунків і ревнощі. Безумовно, у світі існують люди, яким не властиво дане почуття. Однак це не означає, що їм все одно, де і з ким в даний момент знаходиться їхня пара.

Спробуйте уявити, що зараз Ваша кохана людина перебуває з кимось іншим. Іноді ревнощі вмирають набагато пізніше любові, але якщо думки, перераховані вище, Вас не турбують, значить Ви згасли …

Чи заводить Вас кохана людина в сексуальному плані?

Незважаючи на те, що пристрасть у відносинах – річ недовговічна, сексуальне бажання згасати не повинно. Якщо від однієї думки про людину Ви відчуваєте нестримні емоції інтимного характеру, значить маєте справу зі справжньою любов’ю, а не звичкою.

Вище наведені ознаки любові, не властиві відносинам «за звичкою». Все, що потрібно для прийняття вірного рішення – прислухатися до себе, свого внутрішнього голосу, тим самим ставши на потрібний шлях.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...