Відносини без обману: чому не можна прощати обман?

Відносини без обману чому не можна прощати обманУ відносинах “головне” – довіра … А може у відносинах “головне” – чесність, а може все ж “головне” не зраджувати, або ж, у відносинах “головне” – кохання? Є стільки “головних речей” у відносинах, що розібратися в них досить складно. У будь-якому випадку кожен вибирає сам, що для нього є головним. Тому що все головне, дуже відносне і якщо в одному випадку застосовано, то вкрай небажано в іншому.

«Найсильніший отрута, що отруює будь-які відносини – це обман!» Чому обман? Ви коли-небудь замислювалися, як приємно повністю довіряти людині? Навіть не задаватись питанням: “А раптом він обманює?”. Мало того, що це питання “обламує кайф”, так воно ще й створює тривогу. Тривога поступово переростає в невдоволення, яке з часом виливається в конфлікт. Давайте визначимося з тим, що конфлікт це погано, не завжди, але через таку дрібницю, яка виникає постійно, конфлікт руйнує стосунки. І ось, у вас розхитані нерви, немає поруч коханої людини, в грудях щось дуже сильно ниє..

А тепер, уявіть собі ситуацію, коли, щоб не сказала ваша кохана людина, ви йому вірите, незважаючи ні на що. Звичайно, це не стосується жартів, по суті обману, який робиться заради сміху. Така ситуація можлива, вам лише потрібно встановити певні правила, як для себе, так і для вашої коханої людини.

Коли ви бачите, що відносини тільки починають зав’язуватися, дуже важливо пояснити свою позицію. Ви повинні показати, як важливо для вас довіряти. Тут уже пояснюйте, як хочете, робіть що хочете, але людина, з якою ви збираєтеся будувати відносини повинна це зрозуміти.

Як наприклад: “Дуже важлива у відносинах довіра, бо якщо її не буде, все зруйнується. Тому що, якщо хтось когось хоч раз обдурить, і про це дізнається той, кого обманули, то обманутий, більше не зможе довіряти людині, яка його обдурила. Навіть якщо той буде говорити правду, у нього в голові буде виникати це злоякісне питання, про те, чи не обманюють його? І саме це питання не буде давати жити ні йому, ні його коханій людині. Він постійно буде сидіти у нього в голові, доводячи до абсурду відносини в цілому. Тому-то, і, дуже важливо не обманювати, щоб ти не зробив. Адже твій обман принесе мені більше шкоди, ніж тобі, я буду мучитися, якщо тебе пробачу “. Ну от, приблизно так. І найголовніший аргумент, це муки тієї людини, яку обдурили. А внаслідок цього, вчинення дурних і поганих речей.

Вселивши людині, наскільки цей пункт відносин для вас важливий, ви повинні йти далі. А саме до кінця. Ви повинні визначити для себе непорушне правило, яке ви ні в якому разі не повинні порушувати. Якщо ви порушите його, то всі ваші слова і доводи, будуть просто словами, викинутими на вітер. Тому дотримуйтесь цього правила неухильно або навіть не “заварюйте кашу”. Правило полягає в тому, що якщо, ви дізналися, що вас обдурили, по серйозному пункту, то обривайте відносини, жорстко і холоднокровно. Бо далі ви не зможете зі спокійним серцем, вірити цій людині. Отже, будите мучитися. А навіщо такі болісні відносини потрібні? Відносини повинні приносити більше радості, ніж розчарування. Тому, ще раз повторю, у випадку обману, розривайте стосунки.

В принципі, рада не складна в теорії, але важкореалізована на практиці. Але якщо в вас є достатньо сили, то ви зможете зробити крок до ідеальних відносин!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...