Види тестів на вагітність Clearblue

Види тестів на вагітність Clearblue Сьогодні мільйони жінок користуються різними видами тестів на вагітність Clearblue – вибір залежить від їхніх особистих уподобань.

Розглянемо тести на вагітність Clearblue і визначимо переваги кожного з тестів

1. Clearblue plus – найпростіший експрес-тест (чутливість 25 мМО / мл).

Тест з ергономічною формою і розширеним наконечником дуже популярний серед жінок. Застосування тесту не викликає складнощів завдяки продуманості конструкції. При опусканні в контейнер з сечею наконечник забарвлюється в рожевий колір, що підтверджує готовність тесту.

Правила проведення тесту Clearblue plus

Через 5 секунд після занурення вийміть тест і покладіть на рівну поверхню на 3 хвилини (або утримуйте наконечником вниз стільки ж часу). Після закінчення даного періоду в контрольному віконці з’явиться значок «+», що підтверджує наявність вагітності або «-», що свідчить про її відсутність. Результати тесту достовірні протягом 10 хвилин, потім результат слід вважати недійсним.

2. Clearblue digital – цифровий тест на вагітність (чутливість 25 мМО / мл).

Тест на вагітність Clearblue digital – один з найточніших тестів, який можна використовувати за 4-5 днів до початку передбачуваної менструації. Цей тест працює за подвійним принципом: спочатку він визначає сам факт вагітності за наявністю гормону ХГЧ, а потім, аналізуючи його кількість, передбачає термін вагітності в тижнях.

Для проведення тесту зніміть з нього ковпачок і помістіть наконечник під струмінь сечі або занурте його в контейнер з сечею на 5 секунд. Потім покладіть тест на горизонтальну поверхню (або тримайте наконечником вниз) протягом 3 хвилин. На дисплеї з’являться миготливі пісочний годинник, після чого у віконці відобразиться напис «вагітна» і результат в тижнях – у тому випадку, звичайно, якщо результат позитивний. Напис «не вагітна» означає відсутність вагітності. Протягом 24 годин результат зберігається на дисплеї.

3. Clearblue easy – найшвидший тест на вагітність (чутливість 25 мМО / мл).

Ще один популярний вид тесту з високою вірогідністю (99%) і швидким результатом. Звужений рожевий наконечник поміщається під струмінь сечі або в контейнер з сечею на 5 секунд. Після контакту наконечника з сечею в маленькому контрольному віконці з’являються блакитні лінії: це означає, що тест почав працювати. Результат можна оцінювати через 2 хвилини, де значок «+» підтверджує вагітність, а «-» говорить про її відсутність.

При позитивному результаті, що підтверджує факт вагітності, рекомендується звернутися до лікаря для постановки на облік і професійного ведення вагітності.

Переваги та недоліки тестів Clearblue
Незаперечними плюсами тестів Clearblue вважаються:

  • Висока точність;
  • Матеріали високої якості;
  • Легкість у використанні;
  • Привабливий дизайн і ергономічна форма;
  • Висока репутація.

До недоліків тестів Clearblue можна віднести їх більш високу вартість у порівнянні з аналогічними товарами інших виробників.

Численні відгуки про застосування тестів Clearblue, підтверджують їх надійність і виправдовують довіру жінок.

Незалежно від того, які емоції викликає у вас новина про передбачуваної вагітності, тести Clearblue стануть надійним помічником у чіткому розумінні вашого становища.

Як працює тест на вагітність?
Обидва ці способу визначення вагітності працюють за одним принципом: вони розпізнають в організмі жінки присутність гормону ХГЧ (хоріонічний гонадотропін людини). Цей гормон з’являється, як тільки плодове яйце прикріпляється до маткової стінки. У невагітних жінок цей гормон або відсутня, або є, але у вкрай невеликій кількості (від 0 до 5 м / Ме мл). Максимальної концентрації цей гормон досягає до 5-8 тижні вагітності. Високий рівень ХГЧ у невагітних жінок і чоловіків може бути ознакою різних захворювань.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...