Від можливого зачаття до результатів тесту. Як пережити невідомість

Від можливого зачаття до результатів тесту. Як пережити невідомість

Можливо, для когось це питання здасться надуманим. Ну, хіба це проблема? Не вийшло зараз, вийде в наступний цикл! Тим не менш, для жінок, що довго і поки безуспішно намагаються зачати дитинку, кожен день очікування до дати затримки стає катуванням. Ось, здавалося б, сто разів зарікалася не користуватися тестами в ці два тижні. Адже все одно нічого не покажуть. Але, в якийсь момент, ноги самі несуть в аптеку.

Як пережити ці дні

Сенсу купувати тест на самих ранніх термінах дійсно немає. Навіть найбільш чутливі і дорогі не покажуть правильного результату до двох тижнів вагітності. Отже, ваше завдання – заспокоїтися. Адже якщо ви дійсно скоро станете мамою, то хвилюватися вкрай шкідливо для майбутнього дитинчати. Ну, а в іншому випадку, убиті нервові клітини нічим не допоможуть. Швидше навіть навпаки.

Тільки легше сказати, ніж зробити. Що ж можна зробити, щоб не витрачати енергію даремно? Знайдіть собі корисне заняття.

Майбутнім мамам дуже важливі прогулянки на свіжому повітрі. Причому не менше двох годин на день. А ви вже замислювалися, де плануєте здійснювати моціон? Складіть маршрут і досліджуйте околиці. Під час прогулянки обов’язково відзначте для себе дитячі та продуктові магазини, аптеки, клуби для майбутніх мам. Вам напевно доведеться туди не раз заходити. Переконайтеся, що до вибраних пунктів не складно під’їжджати з коляскою.

Вам відомо, що в «цікавому положенні» жінка повинна скоригувати раціон харчування. Займіться цим прямо зараз, підібравши страви, які припадуть до смаку, як вам, так і чоловіку.

Влаштуйте собі тиждень переглядів кіно. Тільки нехай це будуть не бойовики з тріллерами. Подумайте про те, які фільми ви хотіли б показати вашій дитині. Непоганим і корисним заняттям стане формування колекції хороших дитячих мультфільмів. Скачайте їх в інтернеті і розсортуйте по папках: від найпростіших короткометражок для малюків до серйозних мультсеріалів для глядачів старшого віку.

Вагітність триває довго. Подумайте про те, що б ви хотіли робити в погану погоду вечорами. Малювати, в’язати, вишивати … А, може бути, у вас є талант до віршування, і ви готові написати власну колискову пісню або створити невелику книжечку казок? Чому б і ні?

Посадіть кімнатну квітку, яка вам найбільше до смаку. Уважно доглядайте за нею, представляючи кожен раз, як рослина збирає з землі все найкраще, що є в ній, а потім передає позитивну енергетику всім навколо. Спробуйте загадати бажання на перший бутон. Цілком можливо, воно збудеться.

А ви вже думали про ім’я для майбутнього малюка? Може пора? Насправді це далеко не таке просте питання, як здається на перший погляд. Особливо, коли необхідно врахувати побажання чоловіка, бабусь і дідусів, та й про свою думку теж не забувати.

Знайдіть у шафі полиці для дитячих речей. Давно помічено, щоб в життя прийшло щось нове, йому необхідно звільнити місце. Дане правило працює завжди. Не нехтуйте їм!

Коли в житті трапляються неприємності, найпростіший спосіб пережити їх – знайти когось, кому так само важко, як і вам і допомогти цій людині. Заведіть собі щоденничок планування на інтернет сайті, активно беріть участь в форумах, спілкуйтеся з подругами, що мріють поповнити сім’ю.

Кожен раз, коли ноги заведуть вас в аптеку за тестом, пересильте себе і попросіть у фармацевта, наприклад, гематоген. Дуже швидко ви навчитеся справлятися з емоціями.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...