• Без категорії

Від чого болить живіт?

 Від чого болить живіт?

Майбутнім мамам слід знати, з чим пов’язані різні зміни і нові відчуття усередині неї, як уникнути дискомфорту і в яких випадках необхідно звертатися до лікаря.

Протягом дев’яти місяців вагітності увага майбутньої мами зосереджена на животі. В більшості випадків дискомфорт в цій області пов’язаний з фізіологічними і гормональними змінами організму в період вагітності.

В той же час неприємні відчуття у області живота можуть свідчити про наявність яких-небудь відхилень або загрозу передчасного переривання вагітності.
А тому майбутнім мамам слід знати, з чим пов’язані різні зміни і нові відчуття усередині неї, як уникнути дискомфорту і в яких випадках необхідно звертатися до лікаря.

Болі, що тягнуть, внизу живота. Що б це значило: Такі болі в першому триместрі вагітності пояснюються фізіологічними змінами, які відбуваються усередині організму. Під дією гормонів розм’якшуються зв’язки і міняється взаєморозташування внутрішніх органів черевної порожнини.

Відчуття тяжкості в лівому боку. Із збільшенням терміну вагітності матка, що росте, зміщує кишечник убік, як правило, в лівий бік. В результаті їжа по кишечнику просувається нерівномірно.

Відчуття тяжкості в правому боку. Що б це значило: Тяжкість в правому боку, як правило, пояснюється зміною роботи жовчного міхура. Під дією гормонів вагітності посилюється утворення жовчі.

Для поліпшення власного самопочуття використовуйте рецепти народної медицини.

Відчуття, що колють. Причиною відчуттів, що колють, в животі є метеоризм. На початку вагітності виробітку прогестерону і естрогену значно збільшується, а це сприяє підвищенню газоутворення в кишечнику. Неправильне живлення посилює ситуацію.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...