Вибираємо взуття для дитини: поради

взуття для малюка

Діти не відчувають ніякого дискомфорту і болю, коли ходять в тісному і незручному взутті. Це пов’язано з тим, що в ногах дитини зосереджено чимало жирових тканин, що притуплюють больові відчуття. В результаті малюк досягає певного віку і тільки потім виявляє, що стопи його ніг викривлені. Тому вибір правильного взуття є дуже важливим завданням, яку повинні переслідувати батьки.

Варто відзначити, що неправильно сформовані ноги – це не тільки зовнішній дефект косметичного характеру. У самому найближчому майбутньому наслідки можуть бути незворотними. Наприклад, діти часто стикаються з неправильною поставою, сколіозом, плоскостопістю та іншими серйозними захворюваннями.

Отже, купувати нове взуття доводиться часто, оскільки молодий організм інтенсивно росте, в тому числі і його ноги. В даному випадку недоречними є всілякі крайнощі: черевики, куплені по точному розміру, швидко стануть тісними, а взуття, що купується на виріст, дуже незручне і непрактичне. Суглобові зв’язки у дітей досить слабкі, тому не зафіксовані у взутті ноги можуть отримати серйозну травму. Взуття слід купувати з запасом не більше 1,5-2 сантиметрів. Великий вибір дитячого взуття можна знайти на сайті http://margowka.com.ua/.

Велику увагу варто приділяти примірці, однак можна носити з собою і слід ноги малюка, обведеної олівцем на паперовому аркуші. У дитини слід запитати:

  1. Зручне дане взуття?
  2. Чи не виникають труднощі при ходьбі?
  3. Чи не тисне ногу в черевику?

Підошва у дитячого взуття повинна бути гнучкою і еластичною, з чітким протекторним малюнком. Щоб уникнути можливих травм і падінь, необхідно відмовитися від покупки слизьких черевик. Найкращий матеріал, з якого виготовляється підошва – це натуральний каучук. Спінені пластмаси та інші полімери не володіють гідними експлуатаційними якостями.

Що стосується спеціального ортопедичного взуття, то йогоне варто купувати, не порадившись з лікарем. Тільки фахівець після проведеного обстеження може порекомендувати носіння подібних речей. Здоровим дітям немає ніякої необхідності надягати такі черевички, кросівки або сандалі.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...