Вибираємо конструктор малюку

Вибираємо конструктор малюкуПерше, на що потрібно звернути увагу – безпека дитини. При цьому значення має не тільки розмір елементів, але і якість матеріалу, з якого вони виготовлені. Якщо йдеться про найменших розбійників, тоді перевагу краще надати конструкторам відомих виробників. Дешеві китайські товари традиційно виготовляються з низькоякісної пластмаси, яка дуже легко ламається, а осколки може проковтнути малюк. Крім того, для фарбування недорогих виробів використовуються найпростіші пігменти, які нерідко викликають алергічну реакцію у дитини.

Друге, про що не потрібно забувати – іграшка повинна відповідати рівню розвитку чада. Відвідуючи магазин іграшок, попроси продавця відібрати товари, які виготовлені спеціально для дітей певного віку. Можна знайти цікавий конструктор навіть для однорічної дитини, просто в ньому буде мінімум елементів, які під силу скласти навіть найменшим. На перших порах потрібно показати малюку, як використовуються ті або інші елементи. І не сумнівайся, після декількох повторень дитина запам’ятає продемонстровані комбінації і почне складати власні.

Третє, уточни у продавця, наскільки легко скріпляються між собою елементи конструктора. У недорогих наборах сполучні частини погано підігнані один по одного, а тому потрібно немало зусиль, щоб їх скріпляти. Як показує практика, з такими конструкторами дитині грати не цікаво і він їх достатньо швидко закидає в дальній ящик. Сьогодні достатньо популярні конструктори, що складаються з м’яких елементів (флексик). Такі вироби складно зламати, вони відрізняються компактністю і невеликою вагою, а тому їх можна брати з собою навіть на природу.

Четверте – для конструктора важлива варіація форм. Якщо ти хочеш, щоб твоя дитина розвивала просторове мислення і фантазію, подаруй йому конструктор, з елементів якого не важко зібрати власні моделі. Ось, наприклад, вироби компанії Лего, можуть збиратися по конкретному зразку, але нічого не заважає дитині проявити фантазію і змінити спочатку запропоновану концепцію.

Якщо ти хочеш подарувати малюку іграшку, за якою він захоплено проводитиме багато часу, зверни увагу на сучасні конструктори адже на чому базується батьківський авторитет як не на вмінні правильно знаходити компроміс між тим чого хоче дитина і що їй можна купити.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...