• Без категорії

Вибираємо допологовий бюстгальтер

Вибираємо допологовий бюстгальтер

Роблячи обходи магазинів у пошуках відповідного, зручного і красивого одягу, не забудьте і про спеціальну білизну для вагітних, зокрема – бюстгальтер. Адже ваші груди стрімко змінюються в об’ємі, стають чутливішими, і колишня нижня білизна їй вже не підійде. На що треба звернути увагу при покупці?

Головні параметри “правильного” бюстгальтера – якість і зручність (на жаль, але краса – чинник вторинний, до того ж ринок жіночої білизни для вагітних рідко може порадувати дійсно ефектними жіночними бюстгальтерам).

Задача цього предмету гардероба – підтримувати груди і не допускати її обвисання, появи розтяжок на шкірі, а також він повинен полегшити збільшене навантаження на плечі і хребет.
Тому бюстгальтер у жодному випадку не повинен бути тісним або вільним.

Віддати перевагу варто “натурпродукту” з виляску або з синтетичної мікрофібри. Також якісний бюстгальтер може бути зшитий з комбінації цих тканин. Подібний склад дозволить шкірі грудей “дихати”, зменшить пітливість і виключить можливість алергії. До того ж такі моделі за рахунок еластичної чашки можуть адаптуватися до повноти грудей, що змінюється, і не деформуватися. Доповненням такому трансформеру стане багаторівнева застібка (адже збільшуються не тільки молочні залози, але і об’єм грудної клітки) ззаду або спереду. У продажу також можна зустріти подовжувач спинки бюстгальтера, який дозволить не купувати новий бюстгальтер у випадку, якщо ви видужали сильніше очікуваного.

Купувати бюстгальтер “на кісточках” лікарі не рекомендують, подібні моделі можуть викликати утруднення кровообігу і навіть утворення ущільнень в грудях.

Втім, спеціалізовані “вагітні” бюстгальтери звичайно ніяких пластмасових “зміцнень” не мають, але при цьому здатні добре підтримувати груди.

Зверніть увагу на лямки, вони повинні бути широкими, м’якими, не сповзати і бути регульованими. Добре, якщо у лямок є поролонові підкладки, які зменшать тиск на плечі. Підстава під чашками також повинна бути широкою. Самі чашки не повинні мати виступаючих внутрішніх швів (варіанти: бюстгальтери з плоскими швами або т.з. безшовні моделі), інакше вони можуть дратувати або натирати чутливі соски.

До речі, якщо до вагітності такий елемент гардероба, як бюстгальтер, ви не визнавали у принципі у зв’язку з невеликим розміром грудей (який і під час очікування дитини не сильно-то збільшився) – вихід для вас придбання спеціального топіка, схожого на спортивний, з еластичними вставками.

Придбавати бюстгальтери краще в спеціалізованих магазинах або аптеках. На “вагітній” білизні не варто економити, так що ринки краще виключити. Також як і інтернет-магазини. Помилитися із заочним вибором бюстгальтера для нового і ще не дуже звичного розміру грудей дуже просто. Тому краще обмежитися докладним он-лайн вивченням асортименту і характеристик білизни і відправлятися в магазин.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...